Pārdodu mēbelētu trīs istabu dzīvokli, skaistā, klusā vietā ar iekoptu piemājas zemes gabalu, saimniecības ēku un pagrabu. Dzīvoklim ir malkas apkure. Pilnībā gatavs dzīvošanai.
Vairāk bildes jautāt privāti.
Ērtākai saziņai watssap.

Город, район: Огре и р-он
Город/волость: Ikšķiles l. t.
Посёлок: -
Улица: Jesperi 1 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 57 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Кадастровый номер: 74949000111
Цена: 50 000 € (877.19 €/м²)

Телефон: (+371)27-63-***
Телефон: (+371)25-92-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Огре и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 24.05.2026 13:52