Pārdod plašu 2 istabu dzīvokli – 54.5 m² Raiņa ielā 65 Durbē.
Dzīvoklis atrodas 2. stāvā, gala sienā. Ērts un pārdomāts plānojums – plaša virtuve, pieliekamais (var pārveidot par mazu istabu), pagrabs, duškabīne atsevišķi no WC. Uzstādīta jauna krāsns apkure un jauni PVC logi. Dzīvoklis saulains – no rīta saule virtuvē, vakarā istabās.
Apsaimnieko Grobiņas namserviss.
Dzīvoklis remontējams, iespēja izveidot mājokli pēc savām vēlmēm. Tuvumā bērnudārzs un skola. Līdz Liepājai un Grobiņai aptuveni 25 minūšu brauciens.

Город, район: Лиепая и р-он
Город/волость: Дурбе
Улица: Raiņa iela 65 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 55 м²
Этаж / этажей: 2/3
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпично-панельный
Кадастровый номер: 64279000125
Цена: 14 800 € (269.09 €/м²)

Телефон: (+371)26-21-***
Телефон: (+371)27-61-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Лиепая и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 18.05.2026 13:59