Pārdošanā silts un saulains 1-istabas dzīvoklis, ar atsevišķu virtuvi un vannas istabu, nav stūra. Cenā iekļauta sadzīves tehnika un mēbeles.

Город, район: Краславa и р-он
Город/волость: Краслава
Улица: Baznīcas 17 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 31 м²
Этаж / этажей: 4/4
Серия: Хрущ.
Тип дома: Кирпичный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 9 000 € (290.32 €/м²)

Телефон: (+371)28-36-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Краславa и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 12:09