Īpašnieks pārdod divistabu dzivoklis ar balkonu
Gaiss un sauss dzivoklis
Daļēji remontēts , nepieciešams kosmētisks remonts bet var arī uzreiz dzīvot
Visi logi samainīti
Visi radiatori jauni
Jauns ieejas durvis
Unikāla vieta blakus mežam
Blakus jauns bērnu laukums ar basketbola laukumu
8 stāvs
Briniskigs skats no logiem uz mežu
Ļoti laba satiksmes piekļuve
Mazi komunālie maksājumi

Город: Юрмала
Район: Каугури
Улица: Skolas 31 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 52 м²
Этаж / этажей: 8/9
Серия: 602-я
Тип дома: Панельный
Удобства: Балкон
Цена: 55 000 € (1 057.69 €/м²)

Телефон: (+371)22-84-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Юрмала

Уникальных просмотров: 1
Дата: 17.05.2026 19:37