Izīrē plašu 4 istabu dzīvokli Jūrmalā, Dzintaros
Tiek izīrēts mājīgs un pilnībā aprīkots 4 istabu divstāvu dzīvoklis klusā un zaļā Jūrmalas rajonā – Dzintaros. Ideāla vieta komfortablai dzīvošanai gan vasaras sezonā, gan ilgtermiņā.
Dzīvoklis atrodas lieliskā lokācijā – tikai 1, 5 km attālumā no Dzintaru koncertzāle, Jomas iela un centrālās pludmales.
Dzīvokļa priekšrocības:
4 istabas
Divi stāvi
Dzīvoklis atrodas 1. stāvā
Privāta terase
2 vannas istabas:
viena ar vannu
otra ar dušu
Visas nepieciešamās mēbeles un sadzīves priekšmeti
Trauki un virtuves aprīkojums
Stāvvieta
Slēgta teritorija
Klusa, zaļa apkārtne
Dzīvoklī nav gultas veļas.
Īres nosacījumi:
EUR 1900, 00 - par vienu mēnesi (jūnijs, jūlijs, augusts)
Komunālie maksājumi iekļauti īres cenā.
Ilgtermiņa īrei lūdzu rakstīt e-pastā.
Dzīvoklis lieliski piemērots ģimenei vai tiem, kas vēlas baudīt mierīgu dzīvi netālu no jūras un Jūrmalas centra infrastruktūras.
|
Город:
|
Юрмала
|
|
Район:
|
Дзинтари
|
|
Улица:
|
Turaidas 71 [Карта]
|
|
Комнат:
|
4
|
|
Площадь:
|
102 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/4
|
|
Серия:
|
Рекон.
|
|
Тип дома:
|
Панельно-кирпичный
|
|
Удобства:
|
Терраса, Парковочное место
|
|
Цена:
|
1 900 €/мес. (18.63 €/м²)
|