Pārdošanā 2 istabu dzīvoklis ar pārdomātu plānojumu attīstītā Jelgavas Apkaimē.
Dzīvokļa plānojuma apraksts:
- 2 izolētas istabas;
- atsevišķa virtuve;
- vannas istaba;
- tualete;
- priekštelpa;
- lodžija.
Centrālā apkure, komunālie maksājumi ziemā ~ 130 EUR/mēn. , vasarā ~ 50 EUR/mēn. Dzīvoklis reģistrēts kā atsevišķs dzīvokļa īpašums, zeme ir īpašumā. Nekustamā īpašuma nodoklis 30 EUR/gadā.
Pie mājas pieejama bezmaksas autostāvvieta.
Blakus pieejama sabiedriskā transporta pietura, visa nepieciešamā infrastruktūra (Rimi, Maxxima, Lidl, Latvijas Pasts u. c. ). Apkaimē atrodas vairākas izglītības iestādes dažādām vecuma grupām.
Zvaniet, rakstiet (SMS, Whatsapp, E-mail), lai noskaidrotu sīkāku informāciju.
Продаётся 2-комнатная квартира с продуманной планировкой в развитом районе Елгавы.
Описание планировки квартиры:
- 2 изолированные комнаты;
- отдельная кухня;
- ванная комната;
- туалет;
- прихожая;
- лоджия.
Центральное отопление, коммунальные платежи зимой ~ 130 EUR/мес. , летом ~ 50 EUR/мес. Квартира зарегистрирована как отдельная квартирная собственность, земля находится в собственности. Налог на недвижимость - 30 EUR/год.
Возле дома доступна бесплатная парковка.
Рядом находится остановка общественного транспорта, а также вся необходимая инфраструктура (Rimi, Maxima, Lidl, Latvijas Pasts и др. ). В районе расположено несколько образовательных учреждений для разных возрастных групп.
Звоните, пишите (SMS, Whatsapp, E-mail), чтобы узнать подробности.
A 2-room apartment with a well-thought-out layout in a developed area of Jelgava is for sale.
Apartment layout description:
- 2 isolated rooms;
- separate kitchen;
- bathroom;
- toilet;
- hallway;
- loggia.
Central heating, utility costs are approximately 130 EUR/month in winter and 50 EUR/month in summer. The apartment is registered as a separate apartment property, and the land is owned. Property tax - 30 EUR/year.
Free parking is available next to the building.
A public transport stop and all essential infrastructure (Rimi, Maxima, Lidl, Latvijas Pasts, etc. ) are located nearby. Several educational institutions for different age groups are available in the area.
Call or write (SMS, Whatsapp, E-mail) for more information.
|
Город, район:
|
Елгава и р-он
|
|
Город/волость:
|
Елгава
|
|
Улица:
|
Atmodas 68 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
51 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
3/5
|
|
Серия:
|
Лит. пр.
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Цена:
|
39 500 € (774.51 €/м²)
|