Pārdodu dzīvokli Elejas pašā centrā. Dzīvoklis ir ar atsevišķu ieeju, ir tualete, virtuve un viena istaba. Dzīvoklim nepieciešams remonts. Cenā ir iekļauti jauni uz pasūtījumu ražoti logi visam dzīvoklim.

Uzreiz pāri ceļam skola. Turpat netālu doktorāts, vidusskola, pagasta pārvalde, veikali, bibliotēka, parks. Pagastā bieži kursē autobusi uz Jelgavu , Bausku un Dobeli.

Город, район: Елгава и р-он
Город/волость: Элейская вол.
Посёлок: Eleja
Улица: Aspāzijas 1-1 [Карта]
Комнат: 1
Площадь: 37 м²
Этаж / этажей: 1/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Деревянный
Кадастровый номер: 54489000355
Цена: 4 500 € (121.62 €/м²)

Место:Елгава и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 26.04.2026 20:06