Iegādei pieejams plašs un gaišs dzīvoklis ar augstajiem griestiem, ērtā dislokācijā Dobelē.

Dzīvokļa 81.9 m² platībā ietilpst koridors, divas izolētas guļamistabas istabas, viesistaba ar balkonu, virtuve, vannas istaba un tualete.

+ Īpašums atrodas Pirms kara laika ēkā, kam raksturīgi biezas mūra sienas un augsti griesti,
+ Logi vērsti uz abām mājas pusēm, taču tajā iespīd rīta un vakara saulīte,
+ Īpašums tiek pārdots daļēji mēbelēts : pie īpašuma apskates vieta sarunai,
+ Trīs izolētas istabas, ērts plānojums un plašums, ļauj to apdzīvot arī lielākai ģimenei,
+ Pie mājas ir ērta auto novietne, pagalmā bērnu laukumiņš un lokālais parks,
+ Māju un teritoriju apsaimnieko Dobeles namsaimnieks, vasaras rēķini sastāda ~160, 00 € un ziemas periodā ~300, 00 € ieskaitot apkuri un apsaimniekošanas maksu,
+ Dzīvoklī pārvilkta elektroinstalācija, samainīti stāvvadi, kā arī veikts kosmētiskais remonts,
+ Dzīvoklī ir centrālā apkure, bet saglabāta iespēja iekurt kamīnu un baudīt romantiskus vakarus,
+ Dzīvoklis atrodas ērtā lokācijā, ar visu nepieciešamo blakus - veikali, sabiedriskais transports, dzelzs-ceļa stacija, ērta izbraukšana uz Jūrmalu, Jelgavu un Rīgu.

+ Droši sazinies pa norādīto tālruni un vienosimies par īpašuma prezentāciju klātienē.
+ Palīdzēšu visos iegādes darījuma posmos: sākot ar banku hipotekārā kredīta piesaisti, līdz par Pieņemšanas/nodošanas akta parakstīšanai un svinīgajai atslēgu nodošanas ceremonijai.

RUS:
Доступна к покупке просторная и светлая квартира с высокими потолками в удобной локации в Добеле.

В квартире площадью 81, 9 м² расположены коридор, две изолированные спальни, гостиная с балконом, кухня, ванная комната и туалет.

+ Недвижимость находится в доме довоенной постройки, для которого характерны толстые кирпичные стены и высокие потолки,
+ Окна выходят на обе стороны дома, благодаря чему в квартиру попадает утреннее и вечернее солнце,
+ Недвижимость продаётся частично меблированной: условия можно обсудить при просмотре объекта,
+ Три изолированные комнаты, удобная планировка и простор позволяют комфортно проживать даже большой семье,
+ Возле дома имеется удобная парковка, во дворе детская площадка и локальный парк,
+ Дом и прилегающую территорию обслуживает Dobeles namsaimnieks; коммунальные платежи составляют примерно ~160, 00 € летом и ~300, 00 € зимой, включая отопление и обслуживание,
+ В квартире заменена электропроводка, стояки, а также выполнен косметический ремонт,
+ В квартире центральное отопление, при этом сохранена возможность разжечь камин и наслаждаться романтическими вечерами,
+ Квартира находится в удобной локации, рядом есть всё необходимое магазины, общественный транспорт, железнодорожная станция, удобный выезд в Юрмалу, Елгаву и Ригу.

+ Смело связывайтесь по указанному номеру телефона, и договоримся о презентации объекта на месте.
+ Помогу на всех этапах сделки: начиная с оформления ипотечного кредита в банке и заканчивая подписанием акта приёма-передачи и торжественной передачей ключей.

ENG:
A spacious and bright apartment with high ceilings is available for purchase in a convenient location in Dobele.

The apartment has a total area of 81.9 m² and consists of a corridor, two separate bedrooms, a living room with a balcony, a kitchen, a bathroom, and a toilet.

+ The property is located in a pre-war building, characterized by thick masonry walls and high ceilings,
+ Windows face both sides of the building, allowing both morning and evening sunlight into the apartment,
+ The property is sold partially furnished: negotiable during the property viewing,
+ Three separate rooms, a practical layout, and spaciousness make it suitable even for a larger family,
+ Convenient parking is available near the building, along with a children's playground and a local park in the courtyard,
+ The building and surrounding territory are managed by Dobeles Namsaimnieks; utility costs are approximately €160.00 in summer and around €300.00 during winter, including heating and maintenance fees,
+ Electrical wiring has been replaced, risers renewed, and cosmetic repairs completed,
+ The apartment has central heating, while retaining the option to light a fireplace and enjoy cozy romantic evenings,
+ The apartment is located in a convenient area with everything nearby – shops, public transport, railway station, and easy access to Jurmala, Jelgava, and Riga.

+ Feel free to contact me via the provided phone number, and we will arrange an in-person property viewing.
+ I will assist you throughout all stages of the purchase process: from arranging a bank mortgage to signing the handover/acceptance act and the ceremonial key handover.

Город, район: Добеле и р-он
Город/волость: Добеле
Улица: Bērzes iela 28 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 81.60 м²
Этаж / этажей: 2/2
Серия: Дов. дом
Тип дома: Каменный
Удобства: Балкон, Парковочное место
Цена: 34 999 € (428.91 €/м²)

Andris.
Телефон: (+371)27-81-***
Телефон: (+371)27-90-***
E-mail: Отправить e-mail
WWW: посмотреть
Место:Добеле и р-он
Компания:Tribus Realty

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 16:29