Pārdodam gaišu un mājīgu trīsistabu dzīvokli Cēsīs.
Vislabākā -103. sērija:
- trīs izolētas istabas ,
- wc un vannas istaba atsevišķi,
- 3.stāvs,
- ir pagrabs,
- plaša lodžija,
- autostāvvieta pie mājas,
- zeme zem mājas un apkārtējā teritorija 0.54 ha ir dzīvokļu īpašnieku īpašumā.
Apsaimniekotājs SIA "CDzP".
Ir nomainīti logi, radiatori, dzīvoklim būs nepieciešams remonts, bet var apdzīvot arī uzreiz un veikt uzlabojumus laika un finanšu iespēju robežās.
Dzīvokļu īpašnieki ir izveidojuši uzkrājumu plānotajai mājas renovācijai, ir uzsākta dokumentu sagatavošana.
Laba lokācija tiem, kas mīl klusumu un mieru, pastaigas, bet viss nepieciešamais komfortablai ikdienai ir pastaigas attālumā.
Vairāk par īpašumu un tā apskates iespējām sazinieties lūdzu pa tālruni.
|
Город, район:
|
Цесис и р-он
|
|
Город/волость:
|
Цесис
|
|
Улица:
|
Lenču iela 44c [Карта]
|
|
Комнат:
|
3
|
|
Площадь:
|
71 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
3/3
|
|
Серия:
|
103-я
|
|
Тип дома:
|
Кирпично-панельный
|
|
Удобства:
|
Лоджия, Парковочное место
|
|
Цена:
|
58 000 € (816.90 €/м²)
|