Ilgtermiņā tiek izīrēts plašs, nemēbelēts, saulains 4 istabu dzīvoklis Cēsu centrā, jaunuzceltā ēkā.

Dzīvokļa plānojums (78.5 m²):
Plaša viesistaba apvienota ar virtuves zonu,
Trīs izolētas guļamistabas,
Divas modernas vannas istabas,
Dzīvoklis atrodas ēkas 3. stāvā,
Augstvērtīga arhitektūra un moderna vide;
Pieejama personīgā noliktavas telpa,
Iespējama autostāvieta iekšpagalmā,
Iekšpagalmā bērnu spēļulaukumiņš un riteņu novietne,
Dzīvoklī ir divi gaisa rekuperātori,
Bez lieliem mājdzīvniekiem (ir izņēmumi)

Atrašanās vieta:
Pilsētas centrs ar visu nepieciešamo rokas stiepiena attālumā – tikai pāris minūšu gājiens līdz vecpilsētai, tuvumā kafejnīcas, veikali un kultūras vietas. Izcila transporta infrastruktūra (autoosta un dzelzceļa stacija tiešā tuvumā).

Nosacījumi:
Īres maksa: 750 EUR/mēn + komunālie maksājumi.
Drošības depozīts: viena mēneša īres maksas apmērā.
Dzīvoklis pieejams no jūnija.

Sazinieties darba laikā, lai vienotos par apskati.

Город, район: Цесис и р-он
Город/волость: Цесис
Улица: Noliktavas 7 [Карта]
Комнат: 4
Площадь: 79 м²
Этаж / этажей: 3/3
Серия: Нов.
Тип дома: Панельно-кирпичный
Цена: 750 €/мес. (9.49 €/м²)

Телефон: (+371)25-90-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Цесис и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 19:49