Ilgtermiņā izīrē trīsistabu dzīvokli. Dzīvoklī nesen veikts ļoti kvalitatīvs un apjomīgs remonts. Tas nokomplektēts ar fotogrāfijās redzamo sadzīves tehniku un iebūvējamām mēbelēm un mēbelēm. Visās istabās un koridorī ieklāts trīsslāņu parkets , sanmezglā flīzes. Abām guļamistabām izeja uz lodžiju. Drošības depozīts divu mēnešu īres naudas apjomā. Līgums tiek reģistŗēts VID.
Plānu skatīt zemāk pie : atvērt.

Город, район: Цесис и р-он
Город/волость: Цесис
Улица: Rīgas iela 71 [Карта]
Комнат: 3
Площадь: 68 м²
Этаж / этажей: 4/4
Серия: 103-я
Тип дома: Кирпично-панельный
Удобства: Лоджия
Цена: 480 €/мес. (7.06 €/м²)

Телефон: (+371)29-44-***
Телефон: (+371)64-12-***
E-mail: Отправить e-mail
PDF: открыть
Место:Цесис и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 11.05.2026 13:31