Pardod dzīvokli Bauskas centrā. Dzīvoklis bez apgrūtinajumiem. Nepieciešams remonts. Iespējams pārplānot.

Город, район: Бауска и р-он
Город/волость: Бауска
Улица: 4 4 [Карта]
Комнат: 2
Площадь: 41 м²
Этаж / этажей: 1/3
Серия: Лит. пр.
Тип дома: Каменный
Цена: 33 900 € (826.83 €/м²)

Телефон: (+371)22-99-***
E-mail: Отправить e-mail
Место:Бауска и р-он

Уникальных просмотров: 1
Дата: 26.04.2026 20:09