Pārdod 2 istabu dzīvokli renovētā mājā Koknesē, klusā un ērtā vietā. Māja ir siltināta, ar sakoptu apkārtni un ērtu piekļuvi ikdienā nepieciešamajai infrastruktūrai. Pie mājas iespējams novietot automašīnu, jo ir izbūvēta plaša autostāvvieta. Renovācija pabeigta 2017. gadā.
Dzīvoklim ir praktisks un pārdomāts plānojums divas atsevišķas istabas, virtuve, gaitenis, atsevišķa WC telpa un vannas istaba, kopējā dzīvokļa platība sastāda 51.6 m2.
Dzīvoklis ir gaišs, ar lieliem logiem un ērtu izvietojumu. Telpām nepieciešams remonts, tāpēc šis ir labs variants tiem, kas vēlas iekārtot mājokli pēc savas gaumes, nepiemaksājot par svešu remontu. Ļoti laba atrašanās vieta tuvumā atrodas skola, bērnudārzs, veikali, sporta un atpūtas iespējas, kā arī sabiedriskais transports. Koknese ir mierīga un zaļa vieta dzīvošanai, ar skaistu apkārtni un ērtu satiksmi uz Rīgu.
Dzīvoklis būs piemērots gan pastāvīgai dzīvošanai, gan kā ieguldījums pēc remonta.
|
Город, район:
|
Айзкраукле и р-он
|
|
Город/волость:
|
Кокнесская вол.
|
|
Посёлок:
|
Koknese
|
|
Улица:
|
Indrānu 7 [Карта]
|
|
Комнат:
|
2
|
|
Площадь:
|
52 м²
|
|
Этаж / этажей:
|
1/5
|
|
Серия:
|
Рекон.
|
|
Тип дома:
|
Кирпичный
|
|
Кадастровый номер:
|
32609000724
|
|
Удобства:
|
Балкон, Парковочное место
|
|
Цена:
|
26 000 € (500 €/м²)
|