Tulkojumu birojs „Lingo S” nodrošina profesionālus tulkošanas pakalpojumus

Tirgū mēs strādājam jau kopš 2000. gada un piedāvājam augstas kvalitātes profesionālus tulkojumus gandrīz visās valodās, kā arī nodrošinām dokumentu tulkojumus ar notāra apliecinājumu. Mēs rūpīgi uzklausām katra klienta vajadzības un nodrošinām augstās kvalitātes pakalpojumus neatkarīgi no pasūtījuma apjoma. Mūsu Tulkošanas birojs specializējas juridisko, tehnisko un mārketinga tekstu tulkošanā, kā arī tas ir sertificēts saskaņā ar starptautisko ISO 17100 standartu, kurā ir noteiktas kvalitatīvo tulkošanas pakalpojumu sniegšanas prasības.
Sazinieties ar mums, un mēs ātri paziņosim Jums jebkura potenciāla pasūtījuma cenu un optimālos izpildes laikus, lai Jūs varētu pieņemt nosvērtu lēmumu. Mēs pieņemam arī steidzamo tulkojumu pasūtījumus.

Adrese: Rīga, Pulkveža Brieža iela 6 (3. stāvs)
Darba laiks: P. - Pt. 9:30 - 17:30

Профессиональные переводы по оптимальным расценкам

Мы работаем на рынке с 2000 г. и предлагаем услуги по профессиональному переводу практически на все языки, а также переводы документов с нотариальным заверением. Нас отличает внимательное отношение к каждому клиенту и высокое качество оказываемых услуг в не зависимости от объема заказа. Наше Бюро переводов специализируется на переводе юридических, технических и маркетинговых текстов и сертифицировано по международному стандарту ISO 17100, в котором изложены требования к организации качественных услуг по переводу.
Обращайтесь к нам и мы оперативно сообщим вам стоимость и оптимальные сроки выполнения любого потенциального заказа, чтобы вы могли принять взвешенное решение. Также оказываем услуги по срочному переводу.

Valoda/tis: Citas valodas
Tālrunis: (+371)27-00-***
Tālrunis: (+371)67-33-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:22.09.2019 11:26