Mūsdienīgu mājas lapu izstrāde un hostinga pakalpojumi. Mājas lapas tiek veidotas ar ar iespēju klientam pašam papildināt un rediģēt lapas saturu - tekstus, bildes, jaunumus. 15 gadus liela pieredze WEB izstrādes jomā.

Izstrādājot mājas lapu, tiek iekļauts:
Slaidrādis sākumlapā;
Ērta navigācijas josla ar sadaļām un apakšsadaļām, kā arī sociālo tīklu ikonu josla.
Ērta un pārskatāma sākumlapa, kurā attēloti svarīgākie pakalpojumi un piedāvājumi;
Preču katalogs
Bilžu galerija;
Portfolio vai paveikto projektu pārskata sadaļa;
Formu (kontaktformu, cenu pieprasījuma formu, rezervācijas formu un citu formu) instalēšana.
Piemērots arī apskatei mobilajās ierīcēs.
Neierobežots sadaļu skaits.
Neierobežots valodu skaits.
Google Analytics instalēšana.
Wordpress satura vadības sistēma.
Ja nepieciešams, ir iespējams iekļaut arī citus nepieciešamus moduļus.

Mājas lapa
Kā uzņēmumam, jūsu mājas lapa ir vitāls izstruments mārketingā un brenda popularizēšanā. Lapas apmeklētāji uz jūsu vietni nāk ar konkrētu iemeslu un jūs vēlaties nodrošināt, lai gan atbildes uz klientu jautājumiem, gan jūsu mājas lapa, palīdz pārdot jūsu produktu vai pakalpojumu. Pētījumi atklāj, ka tiem uzņēmumiem, kuri lieto internetu kā biznesa rīku, izaugsme notiek par 45% ātrāk nekā tiem kuri to nelieto. Tā ir nopietna investīcija, kas neprasa daudz līdzekļu.

Wordpress
Wordpress ir pasaulē populārākā mājas lapu platforma. Tā ir efektīva, viegli lietojama, ar daudzām iespējām. Tajā iespējams ievietot vai rediģēt tekstus un fotogrāfijas, katalogu vai interneta veikalu, lietot sistēmu vairākās valodās. Un tas vēl ne tuvu nav viss saraksts.

Google Analytics
Google Analytics arī tiek instalēts katrā no manis izstrādātajām mājas lapām, kas ļauj monitorēt lapas apmeklējamību un tendences, lai labāk palīdzētu veidot digitālā mārketinga stratēģiju pēc mājas lapas izveides.

Responsīvās mājas lapas
Visas izstrādātās mājas lapas tiek veidotas responsīvas. Responsīva mājas lapa atšķiras no mājas lapas, kurai ir atsevišķa lapa mobilajām ierīcēm, jo netiek veidotas divas atseviškas vietnes - vienu galda datoram un vienu mobilajam telefonam. Tā vietā responsīvā dizaina elementi pārveido pašas sevi atkarībā no ekrāna izmēra, kurā tie tiek skatīti, padarot mājas lapu ērti lietojamu dažādās ierīcēs - galda datoros, portatīvajos datoros, planšetēs un viedtālruņos. Tas nozīmē, ka visas mājas lapas kuras tiek veidotas, ir "mobilajām ierīcēm draudzīgas", kas ir galvenais faktors augstākajai pozīcijai Google meklēšanas rezultātos kopš 2015 gada sākuma.

Cena: 250 €
Tālrunis: (+371)24-90-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.10.2019 20:15