Счастливого 2020 года всем Юрмалчанам.

  Так как зима запаздывает, и теперь, действительно, уже не за горами - самое время позаботиться о надежных дворниках.

  Предлагаю уборочные и садовые услуги - именно в Юрмале. Мы будем поддерживать вашу собственность в чистоте и порядке как зимой, так и летом. Мы выполним порученную нам работу быстро и качественно.

  Мы также выполняем все виды садовых работ, в том числе специфические и сложные, такие как обрезание высоких живых изгородей (до 10 м), включая кустарники, деревья, а также чистим крыши и водостоки. Одним словом, мы делаем все уличные работы.

  Заключая договор уже в январе - покос газона в летнем сезоне этого года, будет включен в уборочные работы без дополнительной оплаты.

Laimīgu 2020 gadu visiem Jūrmalniekiem.

Tā kā ziema ir tikai aizkavējusies, un nu, tiešām, vairs nav aiz kalniem - ir laiks parūpēties par uzticamiem sētniekiem.

Piedāvāju sētnieku un dārznieku pakalpojumus - tieši Jūrmalā. Uzturēsim jūsu īpašumu tīru un sakoptu gan ziemā, gan vasarā. Mums uzticēto veiksim ātri un kvalitatīvi.

Veicam arī visus dārza darbus, arī specifiskus un sarežģītus - piemēram, dzīvžoga apgiežšanu lielā augstumā, (pat līdz 10m), arī krūmu, koku, dzīvžogu formēšanu pēc jūsu vēlmēm, tīram arī jumtus un lietus notekas. Vienvārdsakot daram visu kas ir ārpus telpām.

Slēdzot līgumu jau janvārī - zālāja pļaušana, šī gada vasaras sezonā, būs iekļauta sētnieka pienākumos, bez papildus piemaksas.

Profesija: Sētnieks
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 10 gadiem
Izglītība: Augstākā
Izglītības nozare: Юридическое
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu
Vecums: 34
Vēlamais darba grafiks: Darbadienas
Ir autovadītāja apliecība: Ir
Ir auto: Ir
Dzīves vieta: Jūrmala, Bulduri
Tālrunis: (+371)24-77-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Jūrmala, Bulduri

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:04.01.2020 11:27