Esmu Fizikas, Matemātikas un Optometrijas fakultātes studiju programmas "Matemātiķis- statistiķis" 3. kursa studente. Labprāt Jums vai Jūsu bērnam palīdzēšu tādos mācību priekšmetos kā:

1. MATEMĀTIKA. (Varu palīdzēt labāk izprast tekošo vielu, gatavoties kontroldarbiem un lielajām ieskaitēm. Palīdzēt izpildīt mājas darbus, palīdzēt rast atbildes uz kādām neskaidrām iepriekšējām tēmām, kas traucē nākamās vielas apguvei. Piedāvāju palīdzēt gatavoties 3.klases, 9.klases vai 12.klases CE, kā arī varu palīdzēt nokārtot iestājeksāmenu, lai sekmīgi varētu iestāties Jums vēlamā skolā. )
2. LATVIEŠU VALODA. (Varu palīdzēt izprast, kur un kā tad tie komati ir pareizi jāliek, kā arī varu palīdzēt izprast tekošo tēmu, vai vienkārši sniegt atbildes uz neskaidriem jautājumiem. )
3. BIOLOĢIJA. (Pati kārtoju 12.klases CE bioloģijā, tāpēc arī Jums varu palīdzēt rast atbildi kādā neskaidrā jautājumā šajā mācību priekšmetā. )
4. ANGĻU VALODA. (Varu palīdzēt ar mājas darbiem, tekošo vielu, gatavošanos kontroldarbiem, uc. )
5. SPĀŅU VALODA. (A1- A2 līmenī varu palīdzēt rast atbildi vienkāršos jautājumos un neskaidrībās. )

Piedāvāju palīdzību arī TĀLMĀCĪBAS STUDENTIEM, gan ar privātstundām, gan ieskaišu un kontroldarbu uzrakstīšanu visos mācību priekšmetos, izņemot ķīmiju, fiziku, vēsturi un krievu valodu (mācību priekšmetu izņēmumi attiecas arī uz parastajām privātstundām).

Man ir pieredze privātstundu pasniegšanā jau vairāk kā 3 gadus ar VISU klašu skolēniem, ir pieredze darbā SKOLĀ ar 5.klases un 6.klases skolēniem.

Cena par nodarbību 10 EUR/h pie manis vai pie Jums Ikšķilē. Cena par nodarbību 15 EUR/h Ogrē, Tīnūžos, Salaspilī, Saulesdārzā, Saulkalnē un citur Ikšķiles vai Ogres rajonā (mana mašīna arī jāpabaro). Cena Rīgā atkarīga no vietas, auto atstāšanas iespējām, vai Jūsu iespēju nokļūt FOMF fakultātes ēkā. Cena par tālmācības darbiem nosakāma pēc darba apjoma, sarežģītības, Jums vēlamās atzīmes un tamlīdzīgiem faktoriem.

"Gudrība, man liekas, ir lielākais, ko cilvēks šai dzīvē var sasniegt. "- Zenta Mauriņa.

Profesija: Skolotājs
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 3 gadiem
Izglītība: Students
Valodu zināšana: Latviešu, Angļu
Vecums: 21
Vēlamais darba grafiks: Pēc izvēles
Ir autovadītāja apliecība: Ir
Ir auto: Ir
Dzīves vieta: Ogre un raj., Ikšķile

Vieta:Ogre un raj., Ikšķile

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:29.11.2019 11:29