Pasniedzu privātstundas angļu un latviešu valodā bērniem no 8 gadu vecuma un pieaugušajiem. Man ir vairāk kā trīs gadu pieredze privātskolotājas darbā. Palīdzu sagatavot mājas darbus, prezentācijas. Savā mācību programmā iekļauju rakstīšanas, klausīšanās un lasīšanas uzdevumus. Lielu uzmanību veltu gramatikai un sarunvalodai. Esmu strādājusi Londonā par skolotāju palīgu, kā arī par tulkotāju uzņēmumā Varšavā. Ir pieredze arī grupu apmācībā un nodarbību vadīšanā pa Skype. Cena par nodarbību (60 minūtes) 10 eiro.

I am teaching Latvian and English both speaking and writing. I have experience in teaching the Latvian language for foreigners. I will help you with homework and presentations. I can also translate different texts from English to Latvian and vice versa. I have experience teaching language on Skype. Price for lesson 60 minutes 10 Eur.

Частные уроки английского и латышското языка. Помогаю с домашним заданием, презентациями. Работала в Лондоне помощником учителя и переводчиком в компании в Варшаве. Есть опыт обучения взрослых в скайпе. Цена за урок (60 минут) 10 евро.

Profesija: Skolotājs
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 3 gadiem
Izglītība: Augstākā
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu, Angļu, Vācu
Vecums: 26
Vēlamais darba grafiks: Pēc izvēles
Dzīves vieta: Rīga, Āgenskalns

Vieta:Rīga, Āgenskalns

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:01.12.2019 12:10