Labdien.

Meklēju darbu kas saistīts ar Cnc programmēšanu un palaišanu. Darbs var būt arī ne tikai Latvijas teritorijā. Ir diezgan liela pieredze dažāda tipa CNC darbgaldu programmēšanā (CAM). Manas galvenās īpašības ir godīgums un precizitāte, tendence redzēt mazas bet svarīgas detaļas, spējas un vēlme apgūt jaunas lietas un mācīties vienmēr, laba humora izjūta. Neesmu atkarīgs un nekād nelietoju tabaku un alkoholu. Esmu pieklajīgs un atbildīgs. Tāpēc man ir liela interese par darbu, kurā minētās īpašības palīdz sasniegt labus rezultātus. It īpaši es meklēju darbu, kur precizitāte un rūpīgums savienojas ar mākslu un radošumu.

Добрый день.

Ищу работу, связанную с программированием и запуском CNC-станков. Есть возможность работать за пределами Латвии. Довольно большой опыт программирования (CAM) и работы на различных CNC. Мои основные качества – честность, точность, способность к детальной, скрупулезной работе, способности и желание постоянного обучения и развития, хорошее чувство юмора. Не зависим от табака и алкоголя, ответственный и порядочный.
В целом, меня интересует работа, в которой упомянутые качества помогут мне быть эффективным. Особенно такую, в которой склонность к детальной работе соединяется с творчеством и искусством.

Profesija: Operators
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 10 gadiem
Izglītība: Maģistrs
Izglītības nozare: Transporta mašinbūve
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu, Angļu
Vecums: 36
Vēlamais darba grafiks: Darbadienas
Ir autovadītāja apliecība: Ir
Ir auto: Ir
Dzīves vieta: Rīgas rajons, Mārupes pag.
Vieta:Rīgas rajons, Mārupes pag.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:27.08.2019 14:39