Varu palīdzēt ar gados vecāku cilvēku vai cilvēku ar ierobežotiem kustību un cita veida traucējumiem, īpašām vajadzībām (t. s. , demence, Alcheimera saslimšanas, onkoloģija, traumas, u. c. ) pieskatīšanu, aprūpi, laika pavadīšanu, asistēšanu, kā arī nodarbībām pēc insulta un cita veida periodos (vingrinājumi ar rokām, kustībām, dabas materiāliem, utt. ). Ir arī savi materiāli.
Ir pieredze attiecībā uz gados vecāku cilvēku un cilvēku ar īpašu vajadzību pieskatīšanu un aprūpi (pēc operācijām, traumām, rehabilitācijas periodos, paliatīvā aprūpe) gan personas dzīves vietā, gan institucionālā līmenī (ārvalstīs ir izieta kvalifikācijas prakse - slimnīcās, rehabilitācijas centros Igaunijā un Polijā), kā arī darbā Latvijas veselības aprūpes institūcijā. Neveicu tiešas medicīniskās manipulācijas.
Ar bērniem nestrādāju.
Ir iespējas palīdzēt, par atbilstošu laiku un vietu savstarpēji vienojoties, ja tas Jums ir nepieciešams un aktuāli. Dzīvošana uz vietas nav iespējama (ne īstermiņā, ne ilgtermiņā).
Darba vieta var būt Jūrmala, Rīga, Rīgas rajons, Jelgava, arī ārpus Rīgas, bet ne attālākos Latvijas reģionos, kas atrodas tālāk par 2 stundu braucienu no Rīgas.
Izmaksas ir 12Eur/h darbu (atkarīgs no aprūpes veida un vajadzībām, atrašanās vietas). Ja darbs un aprūpe personai ir nepieciešama visu dienu un/vai diennakti, tad izmaksas ir lētākas, iepriekš savstarpēji vienojoties. Izmaksās neietilpst klientam nepieciešamie pamataprūpes materiāli, kā arī ēdiena iegāde.
Uz īsziņām diemžēl netiek atbildēts.
Ir sociālā aprūpētāja un sociālā rehabilitētāja diploms un iesāktas studijas medicīnā.
Nav kaitīgo ieradumu - nesmēķēju un nelietoju alkoholu. Esmu atbildīga un nosvērta, pacietīga un mierīga persona.

Profesija: Slimnieku kopēja
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 3 gadiem
Izglītība: Maģistrs
Izglītības nozare: Sociālā aprūpe
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu, Angļu
Vecums: 39
Vēlamais darba grafiks: Pēc izvēles
Dzīves vieta: Cits

Vieta:Cits

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.09.2019 20:05