Zāliens, dzīvžogi/Приведу в порядок Ваш сад и помогу Вашему газону выглядеть здорово, пoкос газонa. Aэрация, вертикуляция, скарификация газона; чистка, химическая прополка по доступным ценам. Стрижка хвойных и декоративных растений итд.
Озеленим и облагородим Вашу территорию oт 0, 1 eur/m2.
Džīvžogu formēšana un griešana. Dobju, malu piegriešana. Visi dārza darbi, visi darbi ar zālienu. Profesionāla tehnika.
Ja zālājā ir daudz sūnas, vecā zāle, tad to var likvidēt tikai ar p r o f e s i o n ā l u tehniku un tikai ar dargā gala aparātiem, kuros ir speciālalie naži ( vienā plaknē atseviski darbojas 3 līz 10 naži ) un kuri veic t. s. skarifikācijas funkciju (zāliena sagriešana līnijās).
Lielākā daļa parasto aparātu piedāvā tikai vertikulāciju (vecās zāles, sūnas izcelšanu no apakšas uz augšu pa vertikāli). Piedāvājam zāliena ķīmisko un mehānisko apstrādi pret ceļkājām, pienenēm un citām daudzgadīgajām divdīgļlapām, kā arī jauna zāliena ierīkošanu ( no 0.3 eur/m2) un aerāciju, pļaušanu, vertikulēšanu, vieglo kultivāciju, bruģa attīrīšanu no sūnas un vecās zāles, palīdzēšu Jūsu zālājam teicami izskatīties. Iespējams pilns serviss. Zāliena pirmspārdošanas sagatavošana pa labām cenām.
Zāliena aeracija, skarifikācija, vertikulācija no 0, 10 Eur/m2. Papildus piedāvajam atlikumu savākšanu, izvešanu, mēslošanu ar vācu Compo un piesēšanu ar dāņu sēklu maisījumu.
Rīga un Rīgas rajons, izbraucu līdz 250 km no Rīgas.
Pieredze 10 gadi, labas atsauksmes.

Profesija: Dārznieks
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 10 gadiem
Izglītība: Augstākā
Izglītības nozare: La
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu, Angļu, Vācu
Vecums: 50
Vēlamais darba grafiks: Pēc izvēles
Dzīves vieta: Rīgas rajons, Salaspils
Tālrunis: (+371)29-21-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Rīgas rajons, Salaspils

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:20.01.2020 09:57