Dators ar katru dienu kļūst lēnāks un kaitinošāks? Nemitīgi lec ārā nesaprotami logi, paziņojumi un tavs pacietības mērs ir pilns? Gribi, lai dators atgūst iepriekšējo skaitļošanas jaudu, taču pats nespēj tikt galā ar problēmu un nevēlies izmest kaudzi naudas un laika remontdarbnīcās?

Neatkarīgi no tā vai tas ir MacBook vai dators ar Windows sistēmu, es palīdzēšu atrisināt un novērst šīs un vēl citas tava uzticamā bināri domājošā drauga problēmas, lai tā lietošana tev atkal sagādā neko citu kā tikai baudu.

Pilna apkope, atjauninātas un atkal strādājošas visas tavas iecienītākās programmas, gan licencētās, gan. bezmaksas, dzelžu nomaiņa, nobrukušu sistēmu atjaunošana, ieteikti un uzstādīti labākie un aktuālākie risinājumi, vai manu klientu pieprasītākais pakalpojums - sākt visu no jaunas, tīras lapas – pilna svaigas sistēmas pārinstalēšana, pie tam, saglabājot visus tev svarīgos datus. To visu tu vari saņemt tagad un, neizejot no mājām.

Flat fee – 27 eiro - vizīte uz mājām vai jebkurā citā tev ērtā vietā un laikā Rīgā, un pilnīga tavas tehnoloģiskās iekārtas problēmu likvidēšana.
Specifiskāki darbi pēc vienošanās

>> Ko par mani saka mani klienti <<

Patīkams un atsaucīgs puisis. Uzzvanīju, aprakstīju problēmu, sarunājām laiku, atnāca, visu operatīvi izdarīja. Ļoti kārtīgs. Sava tehnika, instrumenti, ierīces – var redzēt, ka cilvēks zina, ko dara. Noteikti izmantošu vēl.

Elīze

Līdz šim labākā pieredze ar meistariem. Vienmēr ir varējis palīdzēt, pēc tam, kad atkal esmu kaut ko ne to saspaidījusi. Katru reizi ātri un kvalitatīvi, tāpēc vienmēr iesaku arī draudzenēm :)

Lauma

Спасибо за работу. Быстро починил мне комп, помог с мобильником, да ещё и сделал так, что все мои документы и фотки автоматически дублируются и теперь всегда находятся в целости и сохранности. Я в этих вещах не разбираюсь, но объяснил всё так, что даже мне было понятно. Большой плюс, что свободно говорит как на латышском, так и на русском языке.

Игорь

Zvani un es parūpēšos arī par taviem dzelžiem.

P. S.

Ja vienkārši nepieciešams padoms vai neliela konsultācija saistībā ar lT jautājumiem vai dzelžiem – raksti uz e-pastu, iespēju robežās sniegšu to bez maksas.

Profesija: Datortehniķis
Iepriekš. darba pieredze specialitātē: Vairāk par 10 gadiem
Izglītība: Augstākā
Valodu zināšana: Latviešu, Krievu, Angļu
Vecums: 30
Vēlamais darba grafiks: Katru dienu
Dzīves vieta: Rīga, centrs
Vieta:Rīga, centrs

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:24.12.2018 21:21