Range Rover "Premium Autobiography". Piedāvājam automašīnas nomu kopā ar vadītāju - kāzas, transfēri, ballītes, sagaidīšana no dzemdību nama un individuālu pasūtījumu apkalpošana.

"Autobiography" komplektācija:

Pakešu logi, Webasto, Harman/Kardon Logic7 Premium audiosistēma, DVD multimēdiju sistēma ar monitoriem un CD mainītāju, ventilējami Premium sēdekļi, apsildāma multistūre, apsildāmi visi sēdekļi, atpakaļskata kamera, parkošanās asistents, monitori galvas balstos, četru zonu klimata kontrole (priekšā/aizmugurē), priekšējais panelis ar ādas apdari, elektriski regulējami ādas sēdekļi ar atmiņu, riepu spiediena kontrole, vējstikla apsilde, solārie stikli, lūka, lietus sensors, el. nolokāmi un aptumšojoši atpakaļskata spoguļi, navigācija ar Touch Screen, pilna gaismas pakete (t. s. salonā), sakabes āķis, Bluetooth rūpnīcas brīvroku sistēma, TV/DVD/CD/FM u. c.

Prasibas a/m vaditajam:
> Vecums no 21 gada
> Vadītāja stāžs no 2 gadiem
> Drošības nauda no 400eur

Mūsu piedāvātajā cenā jau ir iekļauts:
> Neierobežots nobraukums Latvijas teritorijā
> Bezmaksas piegāde Rīgā un Jūrmalā
> Palīdzība uz ceļa 24/7 visā Eiropā
> Papildus vadītājs
> Bērnu paliktnītis

Papildus piedāvājam:
> KASKO ar 0% pašrisku
> Navigāciju un bērnu krēsliņus
> Piegādi visā Latvijā 24/7

Norādītajā cenā 99eur/dienā ir iekļauta automašīnas īre un vadītāja paklpojumi 8h. Precīzus izcenojumus un individuāli sagatavotu piedāvājumu ilgtermiņa/īstermiņa nomai ar vai bez vadītāja pakalpojumiem sagatavosim un nosūtīsim uz Jūsu epastu pēc pieprasījuma. Cenas vasaras sezonā lūdzam precizēt telefoniski vai rakstot uz mūsu epastu.

Auto marka Land Rover Autobiography
Izlaiduma gads:2010
Minimālā cena izbraukšanai:50 €
Cena stundā:15 €
Cena par 1 dienu:99 €
Vieta:Jūrmala

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:09.01.2018 13:32