Kurjeru pakalpojumi Jūsu Biznesam un Privātpersonām
Piegade69 – uzņēmums, kas sniedz kurjeru pakalpojumus Rīgā un Rīgas rajonos.

Kopš 2018. gada kompānija “Piegāde69” veiksmīgi sniedz express kurjeru pakalpojumus Rīgā un Rīgas rajonos gan fiziskām, gan juridiskām personām, kā arī ir uzticams loģistikas partneris interneta veikaliem kā arī citiem uzņēmumiem, kam ir nepieciešama piegāde tanī paša dienā.

Dokumenti, pakas, korespondence, pirkumi, ziedi, pārtika, dāvanas un kravu piegāde līdz 1, 5 t – visbiežākie sūtījumi mūsu uzņēmumā.

Savukārt mēs neierobežojam piedāvāto klāstu kurjeru pakalpojumu nozarē tikai ar esošo, mēs varam atvest Jums preces no veikalā, noorganizēt dāvanu piegādi noteiktā laikā, nopirkt našķus un piegādāt Jūsu mīļotai. Esam atvērti visa veida biznesam kā arī palīdzam privātpersonām saņemt to, ko vēlās.

Ar mums ir prieks sadarboties ātri reaģējam, ļoti precīzi izpildām darbu.

Mēs ejam pie labākas nākotnes un darām visu, kas ir mūsu spēkos. Mūsu sauklis – Negaidi rītdienu, pasūti un saņem šodien.

Kā strādā Piegāde69
Mēs strādājām pēc sekojošās sistēmās – Sistēma piemeklē Jums tuvāko kurjeru ar lielāko reitingu. Kurjeru jūs varat izsaukt pat brīvdienās un svētku dienās, noformēt pasūtījumu var pat naktī. Pasūtījumu apstrāde notiek sakot no 06:00 rīta.

Noformējiet piegādi tagad, izmantojot mūsu express kurjeru pakalpojumus, tas ir vienkārši ātri un pieejams katram cilvēkam.

Jūsu interneta veikāla pircēji spiesti gaidīt piegādi pāris dienas? Jūs nepamanīsiet to dienu, kad lielāka daļa no klientiem izmantos citu veikalu, kas jau izmanto mūsu pakalpojumus un saņem preci šodien nevis gaida piegādi pāris dienas. Mēs varam jums palīdzet, organizēsim jūms testa piegādi klientam izmantojot mūsu ekspres kurjeru pakalpojumus.

Ar cieņu,

Piegāde69 komanda.

Cena par 1 km: 0.40 €
Cena stundā: 6 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:10.02.2020 09:41