Degvielas spiediena regulators un amortizatori;
Detaļas, kas der V70- Degvielas Spiediena regulators (jauns-testēts). Der visiem D5 dzinējiem. Nopirku, uzliku, notestēju un sapratu, ka vainu jāturpina meklēt, tā nu ņēmu nost un gribu notirgot, jauns ar vairumpircēja cenu maksāja pie 100, pat īsti lietots nav- gribētu 70 euro.
Priekšējie amortizatori ir labi, bet pie viena lielā remonta tika nomainīti arī tie, un tamdēļ par tiem komplektā ar statnes balstu gribētu trīsdesmit euro gabalā.
Aizmugurējie amortizatori, tika nopirkti jauni, nobraukti kādi 10tk kilometru un saprasts, ka universālim ne visai, lai gan pēc kataloga bija paredzēti arī V70, taču reālajā dzīvē piekrautās pakaļas klīrensu tie samazināja, tā kā derēs sedaniem s60 vai s80. Jauni maksāja pie sešdesmit euro gabalā, gribētu četrdesmit euro gabalā piemetot klāt amortizatora statnes balstus (Redzami bildēs).
Domāju, ka cenas ir adekvātas, jo piedāvāju kopā ar statnes balstiem, kā ne kā jauns aizmugurējais amīts maksā pie sešdesmit euro gabalā un statnes balsts ap divdesmit euro, pie nosacījuma, ka Jums ir vairumpircēja cenas.
Atrodas Rīgā, Pārdaugavā, Zolitūdē, bet braukājos arī pa Ogres novadu vai uz Rēzeknes un Daugavpils pusi.

Marka Volvo s60
Izlaiduma gads:2003
Motors:2.4 dīzelis
Ātr.kārba:Manuāla
Stāvoklis:lietota
Cena:70 €
Dzinējs, transmisija, agregāti
Degvielas sūknis
20 €
  
Dzinējs
20 €
  
Siksna
2 €
  
Starplika
2 €
  
Elektrika un apgaismojums
Vads
2 €
  
Ritoša daļa
Amortizātors aizmugurējais
40 €
  
Amortizātors priekšējais
30 €
  
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:20.07.2017 08:31