Garmin Dash Cam 57 ar 140 grādu redzamību, uztver un saglabā svarīgu informāciju 1440p HD video formātā. Šis kompaktais, ar balsi vadāmais videoreģistrators Garmin Dash Cam 57 parūpēsies par ierakstu jūsu vietā.

1440p HD video, 140 grādu objektīvs un Garmin Clarity HDR optika sniedz iespēju ierakstīt skaidru un detalizētu video jebkurā diennakts laikā. Ja nepieciešams, izmantojiet 2″ LCD displeju, lai atskaņotu video tieši ierīcē.

Kamera automātiski saglabā video, ja tiek konstatēts incidents. Ar iebūvētu GPS funkciju varat pievienot video atrašanās vietas informāciju, lai pierādītu, kad un kur notika negadījums.

Turiet rokas uz stūres un izmantojiet balss komandas, lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības.

Lai veicinātu drošāku braukšanu, saņemiet brīdinājumus, ja braucat pārāk tuvu priekšā esošajam transportlīdzeklim, ja novirzāties no ceļa vai šķērsojat ceļa vai ielas vidus līniju, ja jūsu priekšā esošie transportlīdzekļi uzsāk kustību.

Šī ierīce jūs informēs par priekšā esošajiem sarkanās gaismas un ātruma fotoradariem.

Dalieties ar informāciju par savu braucienu ar draugiem, izmantojot funkciju Travelapse. Šī funkcija stundām ilgu braucienu pārvērš dažu minūšu ilgā spilgtāko notikumu izlasē.

Izmantojiet lietotni Garmin Drive saderīgā viedtālrunī, lai attālināti piekļūtu videoreģistratoram un uzraudzītu stāvēšanai novietotu automašīnu reāllaikā neatkarīgi no savas atrašanās vietas. Lai varētu izmantot šo līdzekli, nepieciešams aktīvs Wi-Fi savienojums un pastāvīgs strāvas avots; dažos transportlīdzekļos nepieciešams izmantot nepārtrauktas strāvas padeves kabeli (iegādājams atsevišķi).

Šis videoreģistrators uzrauga notiekošo ap stāvēšanai novietotu automašīnu un pēc konstatēta negadījuma automātiski brīdina lietotāju, nosūtot paziņojumu ar videoklipu uz lietotni Garmin Drive saderīgā viedtālrunī. Nepieciešams aktīvs Wi-Fi savienojums.

Šis videoreģistrators ir noturīgs pret dažādiem apstākļiem transportlīdzeklī, tostarp pret tiešiem saules stariem un augstu temperatūru.

Lietotne Garmin Drive var kontrolēt un atskaņot sinhronizētu video no līdz pat četriem Garmin videoreģistratoriem (iegādājami atsevišķi), kas uzstādīti ap jūsu transportlīdzekli, lai tvertu video no dažādiem skatu punktiem.

Divas barošanas vada pievienošanas iespējas, ar iespēju izvilkt vadu uz augšu vai uz leju, lai jūs varētu veikt ērtu un neuzkrītošu ierīces uzstādīšanu.

Fiziskie izmēri: 5, 62x4, 05x2, 19 cm
Displeja izmēri: 2, 0″, 320x240 px LCD
Svars: 60.5 g
Akumulatora tips: litija jonu, darbības laiks līdz 30 minūtēm
Magnēta stiprinājums
Datu kartes: atbalsta līdz 512 gb, vismaz 10. Ātruma klase (karte nav iekļauta komplektācijā)

Sensori: Gps, Galileo

Kameras funkcijas:
Automātiska negadījuma noteikšana
Kameras izšķirtspēja: 1440p
Skata lauks: 140 grādi (pa diagonāli)
Balss vadība: jā
Kadru ātrums: līdz 30 kadriem sekundē
Clarity hdr
Gps ātruma un atrašanās vietas informācija videoierakstā
Videoreģistratora automātiska sinhronizācija: jā (līdz pat 4 videoreģistratoriem)

Marka: Garmin Dash
Modelis: Cam 57
Tips: Videoreģistratori
Cena: 179 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 10.11.2022 12:21