Videoreģistrators Neoline X77 ar atļaujama ātruma noteikšanas funkciju pēc ceļa zīmēm. Ja vadītājs neieraudzīja ātruma ierobežojuma zīmi, G-Tech X77 to atpazīst, nosaka pašreizējo ātrumu un paziņo par ātruma pārsniegšanu. G-Tech X77 uzlabo ceļu satiksmes drošību.

Aktīva uzlāde ar NEOLINE G-Tech X77 magnētisko stiprinājumu ļauj ērti noņemt un uzstādīt videoreģistratoru, bez vadu pievienošanas vai atvienošanas.

NEOLINE G-Tech X77 video kvalitāti un detalizāciju nodrošina jaudīgais Novatek procesors, SONY sensors ar paaugstinātu gaismas jutīgumu un objektīvs ar 1: 1, 8 atvērumu. Šī tehniskā bāze ļauj NEOLINE G-Tech X77 videoreģistratoram uzņemt video ar izšķirtspēju Full HD 1920x1080 ar ātrumu 60 kadri sekundē, iegūstot augstas kvalitātes, detalizētu attēlu ne tikai dienas laikā, bet arī naktī.

NEOLINE G-Tech X77 ir aprīkots ne tikai ar izcilu optiku un matricu, bet arī ar īpašu algoritmu, kas ļauj uzlabot detaļas vājā apgaismojumā.
Augstas dinamikas diapazona (HDR) tehnoloģija nodrošina līdzsvarotu krāsu un attēla pielāgošanu sarežģītos apstākļos - ar fona apgaismojumu un intensīvi mainīgu apgaismojumu.

Neoline G-Tech X77 objektīva augšpusē ir uzstādīts 37 mm diametra CPL filtrs. Tas kalpo, lai samazinātu saules atspīdumu un interjera priekšmetu atstarošanos no vējstikla. Arī CPL filtrs ievērojami uzlabo attēla kontrastu.

Pateicoties plašajam 140 skata leņķim, NEOLINE G-Tech X77 aptver 5 braukšanas joslas, neizkropļojot attēlu. Videoreģistrators ierakstīs visu, kas notiek uz ceļa.

Autostāvvietas režīmā ir liels iestatījumu komplekts, balss norādījumi un paziņojumi, lai nodrošinātu maksimālu pierādījumu bāzi negadījuma vai citu nelikumīgu darbību gadījumā, mašīnai atrodoties stāvvietā.

Video izšķirtspēja: Full HD P60 (1920x1080 60 kadri/s)
Skata leņķis: 140
Displejs: IPS, 2 collas
Iebūvēts superkondensators
Magnētiskais stiprinājums ar aktīvo uzlādi un GPS moduli
Pretžilbināšānas CPL filtrs
Iebūvēts mikrofons / skaļrunis
G sensors
Autostāvvietas režīms
Nakts režīms
Kustības sensors
Cikliskais ieraksts
Nepārtraukta ierakstīšana
Automātiska ieslēgšanās
Zīmogs datums / laiks
Valsts numura zīmogs
GPS datu zīmogs
MicroSD 8 GB - 256 GB (10. klase)
Darba temperatūra no -10˚ līdz + 60˚
Lādētāja ieejas spriegums: DC 12–24 V
Izmēri: 74 x 42 x 35 mm
Svars: 93g

Marka: Neoline g-tech
Modelis: X77
Tips: Videoreģistratori
Cena: 149 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 29.09.2022 09:00