Garmin Dash Cam Mini 2 - 140 grādu redzamības lauks tver un saglabā svarīgu informāciju 1080p HD video formātā ar balsi vadāmais automašīnas atslēgas lieluma videoreģistrators Garmin Dash Cam Mini 2 parūpēsies par ierakstu jūsu vietā.

Šis automašīnas atslēgas lieluma videoreģistrators ir neticami kompakts. Skatu neaizsedzošajā konstrukcijā iekļautas arī divas strāvas kabeļa uzstādīšanas iespējas - uz augšu vai uz leju, tādējādi nodrošinot ar kārtīgu un neuzkrītošu ierīces uzstādīšanu.

1080p HD video, 140 grādu lēca un Garmin Clarity HDR optika sniedz iespēju ierakstīt skaidru un detalizētu video jebkurā diennakts laikā.

Pēc pievienošanas transportlīdzekļa strāvas avotam videoreģistrators pastāvīgi ieraksta video, tādēļ nekādas papildu darbības pēc uzstādīšanas nav jāveic.

Ja videoreģistrators konstatē negadījumu, tas automātiski saglabā tieši pirms negadījuma, tā laikā un pēc tā ierakstīto video, lai palīdzētu tvert pilnu negadījuma ierakstu.

Turiet rokas uz stūres un izmantojiet balss komandas, lai liktu videoreģistratoram saglabāt video, sākt un apturēt audio ierakstīšanu, uzņemt statiskus attēlus un veikt citas darbības. Vadība pieejama angļu, vācu, franču, spāņu, itāļu un zviedru valodā.

Izmantojiet lietotni Garmin Drive saderīgā viedtālrunī, lai attālināti piekļūtu videoreģistratoram un uzraudzītu stāvēšanai novietotu automašīnu reāllaikā neatkarīgi no atrašanās vietas. Lai varētu izmantot šo līdzekli, nepieciešams aktīvs Wi-Fi savienojums un pastāvīgs strāvas avots; dažos transportlīdzekļos nepieciešams izmantot nepārtrauktas strāvas padeves kabeli (iegādājams atsevišķi).

Šis līdzeklis uzrauga notiekošo ap stāvēšanai novietotu automašīnu un pēc konstatēta negadījuma automātiski brīdina lietotāju, nosūtot paziņojumu ar videoklipu uz lietotni Garmin Drive saderīgā viedtālrunī. Lai varētu izmantot šo līdzekli, nepieciešams aktīvs Wi-Fi savienojums un pastāvīgs strāvas avots, ko nodrošina nepārtrauktas strāvas padeves kabelis (iegādājams atsevišķi).

Šis videoreģistrators ir noturīgs pret dažādiem apstākļiem transportlīdzeklī, tostarp pret tiešiem saules stariem un augstu temperatūru.

Jums nav jāizvēlas, vai darbināt videoreģistratoru vai uzlādēt tālruni. Komplektācijā iekļautais lādētājs ir aprīkots ar papildu USB pieslēgvietu, tādēļ var veikt abas darbības.

Šim videoreģistratoram nepieciešama vismaz 8 GB microSD karte, kas atbilst vismaz 10. ātruma klasei vai ātrakai klasei (atmiņas karte nav iekļauta komplektācijā). Uzziniet vairāk par atmiņas kartes specifikācijām.

Izmantojiet aktīvu Wi-Fi savienojumu, lai koplietotu videoklipus ar citiem lietotājiem, nosūtot saiti un piekļuves kodu. Piekļūstiet saglabātajiem video drošajā tiešsaistes krātuvē, izmantojot lietotni Garmin Drive savā saderīgajā viedtālrunī.

Lietotne Garmin Drive var vadīt un atskaņot sinhronizētu video no līdz pat četriem Garmin videoreģistratoriem (iegādājami atsevišķi), kas uzstādīti ap jūsu transportlīdzekli, lai tvertu video no dažādiem skatu punktiem.

SPECIFIKĀCIJA:

Fiziskie izmēri: 3.13x5.33x2.91
Svars: 32.1 g
Datu kartes: nepieciešama vismaz 8 gb microsd karte (atbalsta līdz pat 256 gb)
Automātiska negadījuma noteikšana
Kameras izšķirtspēja: 1080p
Skata lauks: 140 grādi (pa diagonāli)
Balss vadība
Kadru ātrums: līdz 30 kadriem sekundē (fps)
Clarity hdr
Gps ātruma un atrašanās vietas informācija videoierakstā no
Videoreģistratora automātiska sinhronizācija: jā (līdz pat 4 videoreģistratoriem)
Mobilā lietotne, lai pārskatītu uzņemto materiālu: jā

Marka: Garmin Dash
Modelis: Cam Mini 2
Tips: Videoreģistratori
Cena: 105 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 08.11.2022 10:00