Pārdodam: Autooptika un Virsbūves Daļas
Продаем: Автооптику и Детали Кузова

Ērti:
Lūdzu rakstiet mums uz Whatsapp, vai izmantojiet veidpogu Uzdot jautājumu mūsu mājaslapā, vai rakstiet, lūdzu, uz mūsu e-pastu: norādot auto datus un vajadzīgās autodaļus, saņemiet atbildes par to pieejamību, attēlus, cenu un linku uz nepieciešamo autodaļas aprakstu vai paši veiciet pasūtījumus mūsu mājaslapā un mēs sazināsimies ar jums.
УДОБНО:
Пишите нам на WhatsApp, через Задать Вопрос на сайте или на e-mail: укажите данные авто и нужные запчасти, получайте ответы с ценой, фотографией, доступностью деталей для заказа, а также ссылку на описание детали. Или сами делайте заказы на сайте, мы свяжемся с Вами.

PIEGĀDE:
Mēs varat nosūtīt pasūtījumu uz adresi, izmantojot ātrpiegādi ar kurjeru vai uz pasta nodaļu, Latvijas pasta pakomātu, degvielas uzpildes staciju Circle K Latvia DUS. Piegādes summa tiek aprēķināta atkarībā no veiktā pasūtījuma. Arī preces var saņemt pēc adreses: Spāres 12, Rīga.
ДОСТАВКА:
Доступна отправка Вашего заказа по адресу экспресс-доставкой с курьером или на почтовое отделение, в пакомат Латвийской почты или на заправку Circle K Latvia DUS. Сумма доставки расчитывается в зависимости от сделанного заказа. Также товар можно получить по адресу: Spāres 12, Rīga.

MAKSĀJUMS:
Pircējs var samaksāt par precēm ar bankas pārskaitījumu uz uzņēmuma kontu vai ar čeku veikalā. BANKU MAKSĀJUMU KARTES NEPIEŅEMAM. Piegādes gadījumā tas ir tikai bankas pārskaitījums. Piegādes izmaksas nav iekļautas pasūtījuma cenā, un tās tiek apspriestas atsevišķi. Apmaksas veids tiek saskaņots, apstiprinot pasūtījumu pa e-pastu, WhatsApp vai veikalā Spāres 12, Rīgā.
Ja nepieciešamā detaļa nav pieejama mūsu noliktavā un ir nepieciešams tās pasūtījums, tad pēc vienošanās par pasūtījuma izpildes cenu un noteikumiem, lai to izpildītu, jums ir jāmaksā daļa vai viss pasūtījums veikalā vai ar bankas maksājumu.
ОПЛАТА:
Покупатель может оплатить товар банковским переводом на счет фирмы или по чеку в магазине. БАНКОВСКИЕ КАРТЫ К ОПЛАТЕ НЕ ПРИНИМАЕМ. В случае с доставкой, это только перечисление через банк. Стоимость доставки не включена в стоимость заказа и оговаривается отдельно. Способ оплаты согласовывается при подтверждении заказа по электронной почте, по WhatsApp или в магазине по адресу Spāres 12, Rīga.
Если нужной детали не оказалось в наличии у нас на складе и требуется её заказ, то после согласования цены и сроков исполнения заказа, для его оформления следует оплатить часть или весь заказ в магазине или банковским платежём.

Darba dienas: Darbadienas
Darba laiks: 11:00-17:00
Atrašanās vieta: Rīga, Šampēteris-Pleskodāle [Karte]
Cena: 29 €


Tālrunis: (+371)29-69-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Šampēteris-Pleskodāle
Adrese:Spāres 12, Rīga
Darba
laiks:
P.-Pt.10:00 - 17:00
Uzņēmums:Spāres Auto

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 22.09.2023 13:31