Laiva Amber 595 ir pamatīga zvejas un jūras laiva.

Tāpat kā visas Amberlat laivas, arī Amber 595 zīmīgākās īpašības ir vienkārša ekspluatācijā un, atšķirībā no citām mūsu uzņēmumā ražotām laivām, ir izmantojama arī zvejniecības nozarē. Laivai ir plati, augsti, ērti izvietoti sēdekļi, borti un priekšgals, atsevišķs nodalījums enkura novietošanai.

Trimarāntipa, glisējoša laiva

Trīs ķīļi, kas izvietoti zem laivas grīdas, dod iespēju tās izmantotājam, braucot, noturēt stabilu gaitas virzienu. Ar 100 z/s jaudas motoru, laivai uzsākot kustību, priekšgals nedaudz paceļas un tā uzsāk glisēšanu. Laivai glisējot, zem tās no vidusķīļa līdz malējiem ķīļiem izveidojas gaisa spilvens, kas ļauj tai strauji uzņemt ātrumu un mīkstina gaitu.

Droša un stabila laiva

Pildot mūsu uzņēmuma pamatnostāju – drošība un stabilitāte – laivas priekšējā, vidējā un aizmugurējā sēdeklī ir izvietotas gaisa tvertnes, ķīļi ir pildīti ar putuplastu, kas padara laivu stabilu un nenogremdējamu. Mūsu uzņēmuma pasūtīto drošības pārbaužu laikā laiva tiek piepildīta ar ūdeni un, vadītājam atrodoties tajā, laiva negrimst. Laiva ir vienlīdz droša, traucoties pret viļņiem vai, kājās stāvot, pārvietojoties pa laivu.

Pamata modelis un papildu iespējas

Laivas pamata modelis ir pieejams baltā, pelēkā vai zaļā krāsā, aprīkots ar airu turētājiem, atsevišķu nodalījumu enkuram un metāla cilpām priekšpusē un aizmugrē laivas nostiprināsanai. Lai komplektētu laivu atbilstoši savām vēlmēm, apskatiet mūsu piedāvāto papildu aprīkojumu. Ja vēlies ko īpašu – sazinies ar mums – esam priecīgi realizēt nestandarta pasūtījumus.

Tehniskie parametri:

Garums: 595 cm
Platums: 265 cm
Augstums: 0, 95 m
Svars: 400 kg
Celtspēja: 1450 kg
Vietu skaits: 8
Dzinējs: līdz 100 z/s
Iespējams papildus aprīkojums:

Hermētiski noslēgtas bagāžas glabāšanas kastes
Paceļams vai izvelkams vidējais sols
Sānu pontoni
Stiprināta aizmugures starpsiena
Degvielas pievads
Ūdens notece
Nerūsējošā tērauda stīpas uz ķīļiem
Riteņi laivas pārvietošanai
Rokturi
Rotējošs makšķerēšanas krēsls
Laivas tents vai jumta konstrukcija
Airi
Konsole ar stūres sistēmu (ja tāda nav iekļauta standarta komplektācijā)
Dzinēja pāreja

Modelis: Amber 595
Izlaiduma gads: 2019
Cena: 6 989 €
Tālrunis: (+371)27-83-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:16.01.2020 18:17