Elektromotors Minn Kota Riptide Ulterra 80 Lb 60″ BT I-pilot Link ir 2017. gada jaunums. Iztestēts, labs, rekomendējam.

Sālsūdens motors atšķirs no saldūdens motora ar īpašu krāsojumu, anodu un gatavību agresīviem sālsūdens apstākļiem.

Automātiskās ielaišanas funkcija, Universal Sonar, iebūvēts I-Pilot BT(BlueTooth) – ļoti labs komplekts komfortablai makšķerēšanai. Šo motoru Minn Kota reklamē kā vislabāko elektronisko enkuru, kā jaunums noteiki jāatzīmē, ka tam ir JOGGING funkcija, kura palīdz mainīt enkurošanās vietu izvēlētājā vierzienā ar vienu pieskārienu pultij. Motors ir funkcijām bagāts, prasmīga lietotāja rokās kļūst par lielisku 21. gadsimta rīku makšķerniekiem un citiem interesentiem uz ūdeņiem. Šo motoru var savienot tīklā ar Humminbird eholotēm un izmantotot visu I-pilot LINK funkcionalitāti.

Bluetooth nodrošina vairākas funkcijas. Pirmā no tām – iespēju dublēt puti uz viedtelefona. Tam nepieciešams lejuplādēt papildus aplikāciju. Otrā funkcija – arī programmatuŗas atjauninājumus var instalēt izmantojot šo aplikāciju. Trešā, varbūt pat vissvarīgākā, funkcija ir saziņa ar kompasu, kuru instalējam reizē ar motoru(iekļauts komplektā). Šis kompass ievērojami uzlabo motora spēju notorēt laiva spriekšgalu vienā vietā, jo reaģe daudz ātrāk kā GPS sensors.

Tehniskie dati: 80 lb/24 V, 152 cm gara kāja, paredzēts samērā lielām makšķerēšanas laivām līdz 6, 5 m garumā.

Pārbaudiet jauno Minn Kota aplikāciju, arī telefonu var izmantot kā vadības pulti jaunajiem Minn Kota motoriem, bet programmatūras atjaunošanai lietojiet BlueTooth savienojumu.

Sīkāku informāciju par šo motoru, tā uzstādīšanu un lietošanas īpatnībām var uzzināt kontaktējoties ar veikala personālu, mums ir pieredze darbā ar šiem motoriem un visas nepieciešamās papildus lietas šī motora uzstādīšanai ir pieejamas veikalā uz vietas.

Garantija 2 gadi, cenā ieklāuts PVN 21%, veirāk informācijas saitē zem sludinājuma vai pie pārdevēja veikalā. Komplektiem - individuālās cenas.

Marka: Minn Kota Rt
Modelis: Ulterra link
Izlaiduma gads: 2019
Dzinēja jauda (z.s.): 2
Cena: 3 299 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:19.09.2019 14:53