Bremžu Tīrīšanas Līdzeklis 600 ml Brake Cleaner
Bag On Valve Technology
Bag-On-Valve (Bov) aerosolu sistēma ir mūsdienīga iepakojuma tehnoloģija, kas izstrādāta, lai uzlabotu jūsu kosmētikas, medicīnas vai pārtikas produktus. Tas ir ne tikai ērts un lietotājam draudzīgs, bet to var vienmērīgi izsmidzināt visos leņķos un līdz 99% iztukšot.
Universāls līdzeklis uz organisko šķīdinātāju bāzes, kas viegli likvidē eļļainus un taukainus netīrumus. Līdzeklis tiek pielietots bremžu disku, ātrumkārbu, dzinēju un citu metāla virsmu ātrai tīrīšanai arī no piedegušiem netīrumiem atstājot virsmu tīru un sausu. Nesatur acetonu. Pielietošana: Pirms lietošanas sakratīt.
12gb – 1.80 euro/gab. Ar PVN
SIA QLS LATVIJA, Krustpils iela 6, Rīga, LV-1073
BRAKE CLEANER 600ML
Bag On Valve Технология
Система аэрозолей Bag-on-Valve (BoV) - это современная технология упаковки, разработанная для улучшения ваших косметических, медицинских или пищевых продуктов. Он удобен в использовании, но и может распыляться равномерно под всеми углами и обеспечивает до 99% опорожнения продукта.
Универсальный раствор на основе органических растворителей, который легко удаляет масленые и жирные загрязнения. Средство используется для быстрой очистки тормозных дисков, коробок передач, двигателей и других металлических поверхностей даже от пригоревшей грязи, оставляя поверхность чистой и сухой. Не содержит ацетона. Применение: встряхнуть перед использованием.
12gb – 1.80 euro/gab. Ar PVN
SIA QLS LATVIJA, Krustpils iela 6, Rīga, LV-1073

Cena: 1.80 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:17.05.2019 14:33