Tikko no Vācijas, teicamā stāvoklī RJ 02 modelis oriģinālā rupnīcas krāsojumā un tieši no Yamaha centra + lieliskā komplektācijā ar <Hepco & Becker> sānu koferiem + piepaceltā stūre un centrālā peka + labas <MICHELIN Pilot Road 3> riepas un svaiga <DID 50 VM Gold> ķēde ar zobratiem + pirmā reģistrācija 19/02/2001 un kopš tā laika tikai 2 īpašnieki Vācijā + nobraukums 55 tkm ar TUV protokoliem = praktiski jauna motocikla stāvoklis. Latvijā vēl nav reģistrēts + ir iespējama nomaksa.

Par apmeklējuma laiku vajag vienoties dienu iepriekš. SMS un e-pastu nelasām.

Uz vietas Rīgā pieejami daudz un dažādi citi motocikli, visi piedāvājumi ir apskatāmi mūsu mājas lapā. Pērkot motociklu no mums, mēs nodrošināsim tā bezmaksas piegādi līdz Jūsu mājām Rīgas un Rīgas rajona robežās, kā arī ir iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam uz pasūtījumu visu marku jaunus un lietotus motociklus no Vācijas ar piegādi uz Latviju 10 dienu laikā.

Т. ч. из Германии, в отличном состоянии RJ 02 модель в оригинальной заводской покраске и напрямую из Yamaha центра + в великолепной комплектации с <Hepco & Becker> боковыми коферами + приподнятый руль и центральная лапа + хорошая <MICHELIN Pilot Road 3> резина и свежая <DID 50 VM Gold> цепь со звёздами + первая регистрация 19/02/2001 и с тех пор только 2 владельца в Германии + пробег 55 ткм с TUV протоколами = состояние практически нового мотоцикла. В Латвии ещё не зарегистрирован + возможна рассрочка.

О времени посещения надо договариваться за день заранее. SMS и е-майлы не читаем.

На месте в Риге доступно много и разных других мотоциклов, все предложения можно посмотреть на нашей домашней странице. Покупая мотоцикл у нас, мы обеспечим его бесплатную доставку до Вашего дома в пределах Риги и Рижского района, также возможна доставка по всей территории Латвии. Предлагаем на заказ новые и подержанные мотоциклы всех марок из Германии с доставкой в Латвию в течении 10 дней.

Marka: Yamaha
Modelis: Fzs 600 Fazer
Izlaiduma gads: 2001
Motora tilpums, cm3: 600
Cena: 1 910 €
Tālrunis: (+371)27-66-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:17.11.2019 18:57