Tikko no Vācijas, teicamā stāvoklī RN 11 modelis ar Abs un tieši no Yamaha centra + lieliskā komplektācijā ar 3 oriģināliem Yamaha koferiem + <SW-MOTECH> soma uz bākas un motora aizsargdugas + TomTom navigācija un centrālā peka + visas 3 aizdedzes atslēgas un <SCOTTOILER> automātiskā ķēdes eļļošanas sistēma + svaigas <BRIDGESTONE> riepas un laba ķēde ar zobratiem + pirmā reģistrācija 17/05/2005 un kopš tā laika tikai 1 īpašnieks Vācijā + tehn. pases izdošanas datums Vācijā sakrīt ar pirmās reģistrācijas datumu + nobraukums 32 tkm ar TUV protokoliem un visiem rēķiniem par apkopēm kopš 2005 gada = praktiski jauna motocikla stāvoklis. Latvijā vēl nav reģistrēts + ir iespējama nomaksa.

Uz vietas Rīgā piedāvājumā daudz un dažādi citi motocikli, t. sk. uz A1 vai B kategorijām un ar ierobežotu jaudu uz A2 kategoriju, visi piedāvājumi mūsu mājas lapā. Ir iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā + piedāvājam uz pasūtījumu visu marku jaunus un lietotus motociklus, t. sk. arī ar ierobežotu līdz 35kW jaudu priekš A2 kategorijas + ir iespējama jaudas ierobežotāja līdz 35kW uzstādīšana ar ierakstu tehniskajā pasē gandrīz uz jebkuru motociklu, kurš tiek pirkts no mums.

Т. ч. из Германии, в отличном состоянии RN 11 модель с ABS и напрямую из Yamaha центра + в великолепной комплектации с 3 оригинальными Yamaha коферами + <SW-MOTECH> сумка на бак и защитные дуги мотора + TomTom навигация и центральная лапа + все 3 ключа зажигания и <SCOTTOILER> система автоматической смазки цепи + свежая <BRIDGESTONE> резина и хорошая цепь со звёздами + первая регистрация 17/05/2005 и с тех пор только 1 владелец в Германии + дата выдачи техпаспорта в Германии совпадает с датой первой регистрации + пробег 32 ткм c TUV протоколами и всеми счетами за обслуживания с 2005 года = состояние практически нового мотоцикла. В Латвии ещё не зарегистрирован + возможна рассрочка.

На месте в Риге в наличии много и разных других мотоциклов, в том числе на A1 или B категории и с ограниченой мощностью на А2 категорию, все предложения на нашей домашней странице. Возможна доставка по всей территории Латвии + предлагаем на заказ новые и подержаные мотоциклы всех марок, в том числе и с ограниченой до 35kW мощностью для А2 категории + возможна установка ограничителя мощности до 35kW с записью в техпаспорт почти на любой мотоцикл, который покупается у нас.

Marka:Yamaha
Modelis:Tdm 900 + Abs
Izlaiduma gads:2005
Motora tilpums, cm3:900
Cena:3 809.98 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:20.03.2018 20:09