Tikko no Vācijas, teicamā stāvoklī DR 800 modelis oriģinālā rupnīcas krāsojumā un tieši no Suzuki centra + lieliskā komplektācijā ar <Hepco & Becker> sānu koferiem un <GIVI> Topcase uz 52 L + aizsargdugas un <Daytona> rokturu apsilde + rokturu aizsargi un <BAGSTER Gel Grand Comfort> sēdeklis + USB ligzda un <Probrake> armētās bremžu šļaukas + centrālā peka un jauns akumulators + jaunas <Metzeler Enduro 3 Sahara> riepas un absolūti jauna <DID 525 VX> ķēde ar zobratiem + pirmā reģistrācija 29/02/1996 un kopš tā laika 3 īpašnieki Vācijā + nobraukums tikai 56 tkm ar TUV protokoliem = praktiski jauna motocikla stāvoklis. Latvijā vēl nav reģistrēts + ir iespējama nomaksa.

Par apmeklējuma laiku vajag vienoties dienu iepriekš. SMS un e-pastu nelasām.

Uz vietas Rīgā pieejami daudz un dažādi citi motocikli, visi piedāvājumi ir apskatāmi mūsu mājas lapā. Pērkot motociklu no mums, mēs nodrošināsim tā bezmaksas piegādi līdz Jūsu mājām Rīgas un Rīgas rajona robežās, kā arī ir iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam uz pasūtījumu visu marku jaunus un lietotus motociklus no Vācijas ar piegādi uz Latviju 10 dienu laikā.

Т. ч. из Германии, в отличном состоянии DR 800 модель в оригинальной заводской покраске и напрямую из Suzuki центра + в великолепной комплектации с <Hepco & Becker> боковыми коферами и <GIVI> Topcase на 52 L + защитные дуги и <Daytona> подогрев ручек + защита ручек и <BAGSTER Gel Grand Comfort> сиденье + USB гнездо и <Probrake> армированные тормозные шланги + центральная лапа и новый акумулятор + новая <Metzeler Enduro 3 Sahara> резина и абсолютно новая <DID 525 VX> цепь со звёздами + первая регистрация 29/02/1996 и с тех пор 3 владельца в Германии + пробег только 56 ткм с TUV протоколами = состояние практически нового мотоцикла. В Латвии ещё не зарегистрирован + возможна рассрочка.

О времени посещения надо договариваться за день заранее. SMS и е-майлы не читаем.

На месте в Риге доступно много и разных других мотоциклов, все предложения можно посмотреть на нашей домашней странице. Покупая мотоцикл у нас, мы обеспечим его бесплатную доставку до Вашего дома в пределах Риги и Рижского района, также возможна доставка по всей территории Латвии. Предлагаем на заказ новые и подержанные мотоциклы всех марок из Германии с доставкой в Латвию в течении 10 дней.

Marka: Suzuki
Modelis: Dr 800
Izlaiduma gads: 1996
Motora tilpums, cm3: 800
Cena: 2 410 €
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:31.12.2019 08:57