Tikko no Vācijas, pasē 31kW (der uz A2 kat) + teicamā stāvoklī un oriģinālā rūpnīcas krāsojumā kulta KLR650 modelis tieši no Kawasaki centra + rokturu apsilde un <GIVI> Topcase uz 32 L + jauni bremžu kluči un jauns akumulators + labas <Dunlop Trailmax> riepas un absolūti jauna <DID 520 VX2 Gold> ķēde ar zobratiem + pirmā reģistrācija 27/05/1999 un kopš tā laika 3 īpašnieki Vācijā + nobraukums tikai 32 tkm ar pilnu nobraukuma vēsturi = praktiski jauna motocikla stāvoklis + var vadīt arī ar A2 kategoriju. Latvijā vēl nav reģistrēts + ir iespējama nomaksa.

Par apmeklējuma laiku vajag vienoties dienu iepriekš. SMS un e-pastu nelasām.

Uz vietas Rīgā pieejami daudz un dažādi citi motocikli, visi piedāvājumi ir apskatāmi mūsu mājas lapā. Pērkot motociklu no mums, mēs nodrošināsim tā bezmaksas piegādi līdz Jūsu mājām Rīgas un Rīgas rajona robežās, kā arī ir iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam uz pasūtījumu visu marku jaunus un lietotus motociklus no Vācijas ar piegādi uz Latviju 10 dienu laikā.

Т. ч. из Германии, в паспорте 31kW (годится на А2 кат) + в отличном состоянии и в оригинальной заводской покраске культовая KLR650 модель напрямую из Kawasaki центра + подогрев ручек и <GIVI> Topcase на 32 L + новые тормозные колодки и новый акумулятор + хорошая <Dunlop Trailmax> резина и абсолютно новая <DID 520 VX2 Gold> цепь со звёздами + первая регистрация 27/05/1999 и с тех пор 3 владельца в Германии + пробег только 32 ткм с полной историей пробега = состояние практически нового мотоцикла + можно управлять и с А2 категорией. В Латвии ещё не зарегистрирован + возможна рассрочка.

О времени посещения надо договариваться за день заранее. SMS и е-майлы не читаем.

На месте в Риге доступно много и разных других мотоциклов, все предложения можно посмотреть на нашей домашней странице. Покупая мотоцикл у нас, мы обеспечим его бесплатную доставку до Вашего дома в пределах Риги и Рижского района, также возможна доставка по всей территории Латвии. Предлагаем на заказ новые и подержанные мотоциклы всех марок из Германии с доставкой в Латвию в течении 10 дней.

Marka: Kawasaki
Modelis: Klr 650
Izlaiduma gads: 1999
Motora tilpums, cm3: 650
Cena: 2 410 €
Tālrunis: (+371)27-66-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.11.2019 11:19