Tikko no Vācijas, teicamā stāvoklī un oriģinālā rūpnīcas krāsojumā Z1000 modelis tieši no Kawasaki centra + lieliskā komplektācijā ar ABS un <GPR> izpūtēji ar kolosālu skaņu + īsā "aste" ar LED pagrieziena rādītājiem un <RIZOMA> rokturi ar stūres galiem + <BARRACUDA> vējstikls un <K&N> gaisa filtrs + <LSL> hebelset un <B&G racing> crash pads + <WILBERS> amortizators un atsperes dakšā + <SATTLEREI Leder/Gel Comfort> sēdekļi un <Magazi> spoguļi + USB ligzda un pulētie diski + jauni bremžu kluči un tikko veikta dakšas apkope + svaigas <METZELER Sportec M7 RR> riepas un jauna <DID 525 ZVMX Gold> ķēde ar zobratiem + pirmā reģistrācija 13/03/2008 un kopš tā laika tikai 2 īpašnieki Vācijā + nobraukums 34900 km ar TUV protokoliem un visas 3 atslēgas = absolūti jauna motocikla stāvoklis. Latvijā vēl nav reģistrēts + ir iespējama nomaksa.

Par apmeklējuma laiku vajag vienoties dienu iepriekš. SMS un e-pastu nelasām.

Uz vietas Rīgā pieejami daudz un dažādi citi motocikli, visi piedāvājumi ir apskatāmi mūsu mājas lapā. Pērkot motociklu no mums, mēs nodrošināsim tā bezmaksas piegādi līdz Jūsu mājām Rīgas un Rīgas rajona robežās, kā arī ir iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam uz pasūtījumu visu marku jaunus un lietotus motociklus no Vācijas ar piegādi uz Latviju 10 dienu laikā.

Т. ч. из Германии, в отличном состоянии и в оригинальной заводской покраске Z1000 модель напрямую из Kawasaki центра + в великолепной комплектации с ABS и <GPR> глушители с колоссальным звуком + короткий "хвост" с LED поворотниками и <RIZOMA> ручки с наконечниками руля + <BARRACUDA> стекло и <K&N> воздушный фильтр + <LSL> hebelset и <B&G racing> crash pads + <WILBERS> амортизатор и пружины в вилке + <SATTLEREI Leder/Gel Comfort> сиденья и <Magazi> зеркала + USB гнездо и полированные диски + новые тормозные колодки и т/ч сделано обслуживание вилки + свежая <METZELER Sportec M7 RR> резина и новая <DID 525 ZVMX Gold> цепь со звёздами + первая регистрация 13/03/2008 и с тех пор только 2 владельца в Германии + пробег 34900 км с TUV протоколами и все 3 ключа = состояние абсолютно нового мотоцикла. В Латвии ещё не зарегистрирован + возможна рассрочка.

О времени посещения надо договариваться за день заранее. SMS и е-майлы не читаем.

На месте в Риге доступно много и разных других мотоциклов, все предложения можно посмотреть на нашей домашней странице. Покупая мотоцикл у нас, мы обеспечим его бесплатную доставку до Вашего дома в пределах Риги и Рижского района, также возможна доставка по всей территории Латвии. Предлагаем на заказ новые и подержанные мотоциклы всех марок из Германии с доставкой в Латвию в течении 10 дней.

Marka: Kawasaki
Modelis: Z1000 + Abs
Izlaiduma gads: 2008
Motora tilpums, cm3: 1000
Cena: 5 310 €
Tālrunis: (+371)27-66-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:06.11.2019 20:27