Tikko no Vācijas, teicamā stāvoklī un oriģinālā rūpnīcas krāsojumā, bez kritienu pazīmēm un tieši no Honda centra NC700D Integra modelis labā komplektācijā:

- Combined ABS
- DCT automāts
- LeoVince One Evo II izpūtējs
- Hepco Becker 48 L top case
- oriģinālā Honda rokturu apsilde
- centrālā peka

- absolūti jaunas Michelin Pilot Road 4 riepas
- svaiga DID 520 VX2 gold ķēde ar zobratiem

Pirmā reģistrācija 05/07/2013 un kopš tā laika tikai 2 īpašnieki Vācijā, nobraukums 34539 km ar nobraukuma vēsturi. Praktiski jauna motocikla stāvoklis. Latvijā vēl nav reģistrēts un ir iespējama nomaksa.

Par apmeklējuma laiku vajag vienoties DIENU iepriekš. SMS un e-pastu nelasām.

Uz vietas Rīgā pieejami daudz un dažādi citi motocikli, visi piedāvājumi ir apskatāmi mūsu mājas lapā. Pērkot motociklu no mums, mēs nodrošināsim tā bezmaksas piegādi līdz Jūsu mājām Rīgas un Rīgas rajona robežās, kā arī ir iespējama piegāde visā Latvijas teritorijā. Piedāvājam uz pasūtījumu visu marku jaunus un lietotus motociklus no Vācijas ar piegādi uz Latviju 10 dienu laikā.

О времени посещения надо договариваться за ДЕНЬ заранее. SMS и е-майлы не читаем.

На месте в Риге доступно много и разных других мотоциклов, все предложения можно посмотреть на нашей домашней странице. Покупая мотоцикл у нас, мы обеспечим его бесплатную доставку до Вашего дома в пределах Риги и Рижского района, также возможна доставка по всей территории Латвии. Предлагаем на заказ новые и подержанные мотоциклы всех марок из Германии с доставкой в Латвию в течении 10 дней.

Marka: Honda
Modelis: Nc700D integra
Izlaiduma gads: 2013
Motora tilpums, cm3: 700
Cena: 4 610 €
Tālrunis: (+371)27-66-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 16.08.2022 19:35