Vairāk kā 20 gadu tērauda konstrukciju ražošanas pieredze un profesionāla mūsu uzņēmuma pētījumu un attīstības bāze ļauj mums prezentēt Eiropā unikālu produktu – MODULĀROS TĒRAUDA ANGĀRUS.

Konstrukcijas kopumā deklarējamas kā atbilstošas PN-EN 1090-1 + A: 2012 standartam un tām ir CE marķējums, kas apstiprina, ka ir ievērotas visas Eiropas Savienībā ražojamo būvproduktu drošības direktīvas un prasības.

Mūsu modulāro sistēmu angāriem ir raksturīgi:
Konstruktīvo risinājumu optimizācija (daļai, kurai piešķirama atbilstoša patenta aizsardzība), tas nozīmē, ka:
to montāža un izjaukšana ir ļoti vienkārša (tos var izmantot kā pagaidu noliktavas, piemēram tad, ja investētājs nav teritorijas īpašnieks, tikai īslaicīgs nomnieks un nomājamā teritorija tam pēc līguma izbeigšanas ir jāatstāj tādā pašā stāvokli, kā tas bija pirms līguma slēgšanas),

ir pilnībā ekoloģiski, tādēļ, ka tie ir izgatavoti no tērauda elementiem, kas izgatavoti no īpaši noturīgiem materiāliem,

ir droši un universāli, ar tiem var īstenot jebkuras individuālas Klientu vēlmes, kā piemēram, logu un durvju ailes noteiktās vietās.

Piedāvājamo modulāro angāru galvenie parametri:
-garums : no 4, 5 m līdz. bez ierobežojumiem (modulis atkārtojas ik pēc 4, 5 m)
- platums starp ārsienām: no 7, 5 m līdz 12, 0 m
- augstums (kores): no 5, 5 m līdz 5, 9 m
- ugunsizturības klase: E

Mūsu angāru galvenais pielietojums – dažādas noliktavas, bet veicot nelielas izmaiņas, tos var izmantot arī citiem mērķiem.

Pateicoties visiem minētajiem risinājumiem, mūsu piedāvājamo angāru cenas sākas no 120 Eur ar PVM par kvadrātmetru, pamatvarianta (garums: 18, 0 m x platums: 7, 5 m x augstums: 5, 5 m), ar 135 m2 platību, cena. : 16.200, 00 Eur ar PVM.

Pilsēta/rajons: Ryga
Platība: 135 m²
Cena: 16 200 €

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:18.02.2021 12:15