Tavapirts piedāvā- 3m, Apaļu Mucveida pirti ar jumtiņu virs ieejas.
Pirtiņai ir priekštelpa ar soliem mantu glabāšanai. Ģērbtuvei ir liela nozīme ikdienā to lietojot. Vieta atrodas gan mantām, gan pakaramiem, kuros var nolikt drēbes un dvieļus.
Visas Mūsu ražotās Mucveida pirtis ir aprīkotas ar pilnu elektro instalāciju. Pie ieejas durvīm, atrodas divas gaumīgas āra fasādes lampas. Ģērbtuvē un Pērtuvē katrā pa atbilstošam griestu gaismeklim. Pirts ir aprīkota ar pārdomātu ventilācijas sistēmu un ūdens izvadiem tajā.
Jumtus aprīkojam ar bitumena šindeli (krāsas pēc izvēles). Piedāvājam citus jumta segumus- koka lubiņas, niedru jumtus, dekorātīvus dēļus.
Pirti antisetējam no ārpuses divas reizes, tikai pēc tam klājam ar otu Jūsu izvēlēto krāsu toni. Pirts iekšpuse paliek dabīga, lai nepazaudētu koka smaržu, kas izdalās no egles karkasa un melnalkšņa lāvām. To sajutīsiet katru reizi, kad pērsieties tajā. Protams, varam apstrādāt ar saunas eļļām, ja to vēlaties. Piedāvājam arī termo apsi, kas dod vēl nejustu smaržu.
Pirts tiek nostīpota ar nerūsējošā terauda stīpām, lai izvairītos no egles dēļu vērpšanās. Vērpšanās veidojas kad koks saņem un atdod mitrumu.
Krāsniņas izvēle ir svarīga, to izvēloties, mēs ieteiksim Jums labāko. Ar mūsu piedāvātām krāsniņām, pirts ir gatava lietošanai jau pēc 30min kurināšanas. Katru krāsniņu iesakām aprīkot ar ūdens tvertni virs tās, kurā sildīsies ūdens priekš gara uzmešanas, un pat vārīsies, līdz ar to izdalīs tvaikus, vēl patīkamākām izjūtām.

Ražojam arī āra kublus - cenas sākot no 1300EUR.

Ar cieņu,
TavaPirts komanda

Pilsēta, rajons: Valmiera un raj.
Pilsēta/pagasts: Valmiera
Iela: Rīgas iela 24 [Karte]
Cena: 3 150 €


Tālrunis: (+371)28-80-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Valmiera un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:06.01.2020 09:26