Pārvietojamās baļļas (kubla) noma.

Kubls (baļļa) uz riteņiem jūsu ballītei un atpūtai. Šī ir lieliska iespēja izbaudīt siltu vannu svaigā gaisā Jūsu izvēlētā vietā un laikā. Ņem kublu līdzi, lai kur arī dotos: atpūtā pie dabas vai ciemos pie draugiem, tā būs lieliska dāvana svētkos ģimenei un draugiem jebkurā gadalaikā.

Pārvietojamais kubls būvēts atbilstoši visiem ugunsdrošības noteikumiem, tas atrodas uz auto piekabes, ko iespējams pārvietot ar B kategorijas vadītāja apliecību. Kublam ir īpaša, stiklšķiedras iekšpuses apdare, ko lieto baseiniem, tas dod iespēju to iztīrīt 100% un katru reizi tas ir kā jauns.
Kubls kurināms ar malku vai briketēm, no ārpuses, tā diametrs ir 2 m, dziļums – 1 m. Pateicoties kubla izmēriem sildīties brīvā dabā var pat 8 cilvēki vienlaicīgi. Kublam līdzi nāk vāks, koka trepītes, koka airs ūdens apmaisīšanai, plauktiņš glāzēm un termometrs. Kubls līdz 40 grādiem uzsilst aptuveni 2 stundu laikā, to novietojot, jādomā par ūdens pievadi. Ar ūdeni kubls piepildās aptuveni stundas laikā (ietilpība - 3140 litri). Kubls nav atdalāms no piekabes.

Kubla ietekme uz veselību: Lielākais kubla efekts saistīts ar relaksāciju, emocionālā stāvokļa uzlabošanu un nervu sistēmas nomierināšanu. Iegremdēšanās siltā ūdenī ir arī labs locītavu izsildīšanas veids. Aromterapijas efektu var panākt, pievienojot ūdenim dažādas ēteriskās eļļas, sāļus, ārstniecisko augu novārījumus, kas caur ādu labvēlīgi iedarbojas uz organismu. Turklāt ūdenī cilvēka ķermenis atslābinās, līdz ar to nomierinās arī nervu sistēma un atjaunojas spēki, tajā pat laikā uzmundrina, kā arī veicina norūdīšanos. Kublā cilvēks atjauno savu ķermeni un attīra garu.

Piegāde - 0.40 eur/km. līdz 60 km rādiusā ap Ogri. Vai arī maksā tikai kubla nomu, ja transportēšanu nodrošini ar savu auto.

Diennakts noma - 60 eur
Divas diennaktis - 100 eur
Līgo un Vecgada vakars (trīs diennaktis) – 150 eur

Papildus piedāvājums:
Grozs ar malku (40 l maiss) + skaliņi iekuram - 5 eur
Briketes (maiss) – 4 eur

Sīkāka informācija pa tālruni un mājas lapā.
Zvaniet un rezervējiet.

Piedāvājumā arī pārvietojamā pirts u. c

Pilsēta, rajons: Ogre un raj.
Pilsēta/pagasts: Ogre
Iela: Rožu iela [Karte]
Cena: 60 €/dienā


Tālrunis: (+371)26-35-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Ogre un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:05.08.2019 15:19