Viesu nams

Viesu nama teritorijā ir volejbola laukums sportot gribētājiem, grills, āra kamīns(grils, plīts, cepeškrāsns), ugunskura vieta, telts vietas, lielas šūpoles, bērnu laukums un dīķis.

Viesu nama pirmajā stāvā atrodas ar malku kurināma pirts, viesību zāle ar mūzikas centru, karaoki, WiFi, duša, tualetes, virtuve un atpūtas telpa. Otrajā stāvā nakšņošanai paredzētas 3 istabas ar 2 guļvietām un 3 istabas ar papildus guļvietām lielākām kompānijām. Esam parūpējušies arī par segām, spilveniem un gultas veļu.

Varam uzņemt pie sevis no 50-60 personas. Pie mums var svinēt kristības, dzimšanas dienas, vecmeitu un vecpuišu ballītes, kāzas, atkāzas, salidojumus, koorparatīvos pasākumus, orientēšanās un sporta spēles, vasaras sezonā piedāvājam rīkot nometnes.

Sadarbībā ar partneriem nodrošinām arī ēdināšanas pakalpojumus.
Mūsu virtuvē jums ir iespēja pagatavot mielastu gan sev, gan saviem viesiem. Iepriekš vienojoties, klājam arī svētku galdus. Mums ir savi galdauti, trauki un vāzes ziediem.

Piesakot laikus, varam uzaicināt pirtnieku, kurš ierodas viesu namā ar dažādu veidu slotām, zāļu tējām un citiem pirts piederumiem, lai novadītu lielisku pirts rituālu.

Zvani, jo ballēties varēsi 2 dienas, bez laika ierobežojuma.
Kāzām vari gatavoties un svinēt bez steigas(3 dienas), bez laika ierobežojuma tikai par 480 eiro.

Pilsēta, rajons: Jelgava un raj.
Pilsēta/pagasts: Jaunsvirlaukas pag.
Ciems: Dzirnieki
Iela: Galzemji [Karte]
Cena: 580 €/dienā


Tālrunis: (+371)29-18-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.11.2019 16:33