Jau sen sapņo par savu pirtiņu? Sniedzu iespēju īstenot savu sapni.
Pirts ir izgatavota no dabīgiem materiāliem, nodrošinot augstu kvalitāti. Pateicoties krāsnij, kuras apsildīšanas spēja ir lielāka, kā telpa kurā tā ievietota, un siltinātajām sienām, to var izmantot kā ziemā, tā vasarā. Netiek izmantotas metāla stīpas, tādēļ nav nepieciešams regulāri tās koriģēt. Izmēri 2, 15m augstums 2, 15m platums un 3, 7m garums. Pērtuves garums ir 2, 45m, priekštelpas garums 1, 25. Vienlaicīgi pirtī vietas pietiek līdz astoņiem cilvēkiem. Nesošā konstrukcija un grīda no apakšas ir apstrādāta ar antiseptisku līdzekli, kas nodrošina ilgu pirts ekspluatāciju. Lāvas un grīda no iekšpuses tiek apstrādāta ar lineļļu.
Iegādājoties kubulpirti tā ir gatava lietošanai, jums atliks tikai to iekurināt un izbaudīt pirtī iešanas priekus. Peroties nav jāuztraucas par ūdeni, kā jau pirtī droši var liet ūdeni uz akmeņiem, un noskaloties pēc pēršanās. Pirts akmeņi ir iekļauti komplektā.
Lai uzstādītu nav vajadzība betonēt pamatus. Ir nepieciešami tikai seši vieglbetona, keramzīta bloki, uz kuriem tad arī novieto pirti. Nav nepieciešama būvatļauja, plus uzstādīšana ir bezmaksas
Piegāde līdz Rīgai, vai Vidzemes robežās bez maksas. Vedu arī tālāk.
Par papildus samaksu ir iespēja uzstādīt 12v diožu lampas zem lāvām, kā arī karstā ūdens rezervuāru uz skursteņa.
Ja ir jautājumi droši zvaniet, vai rakstiet uz e pastu.

Поторопись и осуществи свою мечту о баньке.

Изготавливаю и продаю Баню Бочку. Баня создается из натуральных материалов. Благодаря печи, у которой способность нагревания в два раза больше, а также благодаря утепленным стенам, баню можно использовать как зимой, так и летом. Размеры 2, 15м высота 2, 15м ширина и 3, 7м длина. В бане достаточно места, одновременно, для 8 человек. Несущая конструкция и пол снизу обработаны антисептическим средством, что обеспечивает долгую эксплуатацию бани.
Преобретая, Баня Бочка готова к использованию, Вам остается только растопить ее и насладиться радостями посещения бани. Во время парки не стоит беспокоиться по поводу воды, как и в обычной бане, смело можете лить воду на камни, и ополаскиваться после парки. Камни для бани включены в комплект.
В бане есть предбанник, где можно переодеться и посидеть, видно на фото. Для установки нет необходимости бетонировать фундамент. Понадобятся только шесть блоков из легкого бетона или керамзита, на которые и устанавливается баня.
Доставка до Риги, или в пределах Видземе бесплатно.
За дополнительную прату возможно установить 12v диодные лампы, которые обеспечивают приятное освещение в бане, а также резервуар для горячей воды 44л.
Получи хороший товар, по хорошей цене.
Если есть вопросы смело звоните, или пишите на э-почту.

Pilsēta, rajons: Gulbene un raj.
Pilsēta/pagasts: Lizuma pag.
Ciems: Lizums
Iela: Lizums [Karte]
Cena: 3 150 €


Tālrunis: (+371)26-22-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Gulbene un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:02.09.2019 17:20