Acis darba izbijās, rokas darba nebijās.

Sakopsim, aprīkosim, uzlabosim, pilnveidosim, uzbūvēsim vai demontēsim, kā arī labiekārtosim Jūsu īpašumu līdz pat augstākajai kvalitātei.

Varam izpildīt pilnu darba ciklu no A līdz Z, darbi ar tehniku, montāžas darbi, būvdarbi, būvmateriālu aprēķins un sagāde, beramo materiālu aprēķins un piegāde, un citi saistītie darbi, atsevišķi vienojoties.

Zemes darbi;
New Holland LS170 turbo - kompaktiekrāvējs ar ekskavātora iekārtu . Celtspēja vairāk kā 1 tonna, kauss 0, 5 m3, var komplektā ar ekskavatora iekārtu - kauss 30 cm plats, rok tranšejas, septiķus, grodus līdz 2, 4 m dziļumā, un planējamais kauss 1 m plats. ( Viens traktors spēj rakt tranšejas, līdzināt un pārvietot grunti utt. )

Tehnika, operators, degviela 25 euro/h par traktoru New Holland LS 170 standarta darbiem. ( stumt, pārvietot, līdzināt ) Minimālais darba apjoms uz vienu objektu 125 euro.

New Holland LS170 tehnikas transportēšana/ piegādes izmaksas 55 centi par katru nobraukto km turp un atpakaļ. Kuldīgā piegāde 20 euro. Uz objektu tehnikas transportēšanu varam nodrošināt un aprīkojumus kā ekskavācijas iekārtu, palešu dakšas, zemes frēzi, zemes urbjus vai satvērējkausu ar pīķiem varam paņemt līdzi vienā reizē – 6 in1.

Yanmar SV100 - tas ir 10 tonnu ekskavators uz gumijas ķēdēm. Izdarīs to pašu ko lielais ekskavators un iebrauks tur kur mazais. Lielapjoma tranšeju darbiem šāds ekskavators spēj izrakt tikpat , vai pat vairāk kā 2 mazie ekskavatori tai pat laikā, bez tam nav svarīgi kāds ir grunts sastāvs, rok plienu, mālu, akmeņus, būvgružus, asfaltu utt.
Strēles aizsniedzamība līdz 7 m, rakšanas dziļums līdz 5 m, kausi - rokamais kauss 0, 7 m3, tranšeju kauss 45 cm plats un planējamais hidrauliski sagāžams kauss 1, 8 m plats.

Tehnika, operators, degviela 35 euro/h par ekskavatoru Yanmar SV 100. Minimālais darba apjoms uz vienu objektu vismaz 1 diena.

Kobelco SK210 super LC Big Boss - tas ir kāpurķēža ekskavators, 21 tonnu masīvs un aizsniegs līdz 13 metriem, kas ir iespaidīgi vairāk kā standarta ekskavatoriem, pluss vēl platās ķēdes 90 cm, kas nodrošina labāku caurgājamību un grunts nestspēju mitrās vietās. Ir dažādi kausi - universālais hidrauliski sagāžamais kauss 2 m plats un 1, 4 m3, rokamais kauss ar apjomu 1, 8 m3, tāpēc spējam izrakt milzu apjomus un izveidot jebkādus profilus. Cena ar degvielu un operatoru 45 euro/h.

Ir arī citas tehnikas vienības, pašizgāzēji Iveco, Daf 8x4 ( līdz 18 m3 krava ), frontālie iekrāvēji Lundberg, New Holland, kāpurķēžu ekskavatori 22 tonnas – 3 gab. , Case, Volvo, Komatsu, 6x6 Volvo grunts vedēji- damperi, meža kopšanas tehnikas – divi MTZ 8x8, Valtra plus Palms, kā arī karjera izstrādes tehnika.

Veicam sekojošus darbus :

# zemes frēzēšana, aerācija, rekultivācija;
# zemes planēšana, līdzināšana, profilēšana, reljefu, ainavu veidošana, teritorijas labiekārtošanas darbi;
# zemes blietēšana ( vibroveltnis, vibroplāksne, vibropēda ) ;
# ceļa remontdarbi, virsslāņa remonts, līdzināšana, greiderēšana, rekonstrukcija, profila atjaunošana, ūdens novadgrāvju sistēmas izveide, sagatavošana, jauna piebraucamo ceļu izbūve dažādiem mērķiem, arī pavisam vienkāršus piebraucamos celiņus lauku viensētām ar alternatīviem būvmateriāliem kā, piem. - malti drupināti būvgruži, frēzēts asfalts utt;
# būvbedres sagatavošana, pamatu rakšana;
# pamatu un ēku demontāža, arī bīstamām un degradētām ēkām, būvgružu šķirošana, atdalīšana;
# būvgružu savākšana, pārvietošana un transportēšana;
# ūdensvada, kanalizācijas un elektrokabeļa tranšejas, arī rakšanas darbi kombinācijā ar nivelieri;
# elektrokabeļa līnijas noteikšana, atrašana ar detektoru CAT 4;
# dažāda līmeņa noteikšana, nospraušana dabā un aprēķins ar lāzernivelieri no 1 punkta līdz 800 m;
# noteksistēmu izbūve, renovācija, remonts; caurteču izbūve;
# drenāžas un meliorācijas izbūves darbi;
# kanalizācijas izbūve, septiķi, drenāžas lauki, cauruļvadu sistēmas, kontrolakas izbūve, arī izbūvēt virszemes kanalizācijas sistēmu, ja ir ļoti augsti gruntsūdeņi;
# grāvju rakšana, atjaunošana, tīrīšana;
# zāles pļaušana, trimmerēšana;
# apzaļumošana, zālāja sēšana;
# apgaismojuma izbūve;
# dīķu rakšana, padziļināšana, pārtīrīšana, pārbūve, ģeometriskā profilēšana, krasta, nogāžu leņķu maiņa, dīķa krasta un gultnes hermetizēšana ar jaunizveidotu māla oderi, peldvietas izbūve ar smilšu liedagu, viena vai vairākslāņu estakādes izveide, pretvēja aizsargvaļņu izveide sauļošanās vietām, salu, pussalu un moliņu izveide, dīķa sagatavošana sportam – veikparkam un protams arī mazie dekoratīvie dīķīši;
# būvkonstrukciju pamatņu sagatavošana, rakšana, pildīšana, kā piem. - barības laukumiem, mēslu krātuvēm, dažādiem poligoniem, DUS stacijām, torņiem un vēja ģeneratoriem;
# kanālu un meniķu rakšana/ izveide;
# dārza baseina, peldbaseina, strūklakas izbūve;
# dziļo puķu dobju izveide, paugurdobes izveide, krūmaugu plantāciju dobju rakšana, sagatavošana un pildīšana ar kūdru;
# lielo ( 5-6 m) un mazo koku, krūmu pārstādīšana, rakšana, transportēšana, protams, arī likvidēšana neierobežota auguma kokiem;
# dažādu priekšmetu un konstrukciju pārvietošana pa ceļu un bezceļu, mežu un kalniem. Pārvietojam ar ekskavatoru arī veselas moduļu mājas, pirtis, plostus un citas lietas svarā līdz 9 tonnām un novietosim tur kur nepieciešams;
# dažādu dekoratīvu metālkonstrukciju uzstādīšana – tiltiņi, laternas, karogmasti, dažādas atbalsta margas utt;
# atbalstu sienu, pandusa, pārbrauktuves izveide, betonēšana;
# gabionu žogu, barjeru uzstādīšana ( akmens metāla režģī );
# jebkāda žoga, sētas izbūve;
# bruģēšanas darbi;
# piedāvājam arī metināšanas pakalpojumus objektā uz vietas vai izbraukuma metināšana ar saviem ģeneratoriem un iekārtām;
# ēku un dažādu konstrukciju būvniecība; ( privātmājām, saimniecības ēkām, pagrabiem, fermām, noliktavām, angāriem, garāžām, lapenēm, pirtīm, nojumēm, terasēm un cita veida celtnēm. )
# teritorijas apsaimniekošana;
# veicam arī beramo materiālu piegādi – grants, smilts, šķemba, oļi, melnzeme, malti būvgruži kā arī citi maisījumi un frakcijas;
# SOS jebkādas nostrigušas tehnikas glābšanu, izvilkšanu vai tehniku atbrīvot no šķēršļiem ar ekskavatoriem veicam bez maksas un bez rindas jebkurā brīdī, Jums jāapmaksā tikai treileris, turp un atpakaļ.

Fiziska objekta apsekošana, uzmērīšana, konsultācija NAV bezmaksas. Bezmaksas konsultāciju varu sniegt pa telefonu līdz 15 min. Uz jautājumiem e-pastā atbildēšu 30 dienu laikā.

Strādājam Kurzemē, lielapjoma darbiem varam izbraukt jebkur Latvijā. Tehnikas bāzes vieta Kuldīga.

Pastāv steidzamie varianti, darbs brīvdienās, svētku dienās un nakts stundās, ja gadījusies kāda cauruļvada avārija vai kas tamlīdzīgs. ( vienošanās cena )

Strādājam arī ekstremālos apstākļos, slīpumos, nogāzēs, ir vinčas un trīses. ( vienošanās cena )

Vairāk foto - citos sludinājumos.

P. S. Atvainojamies tiem daudzajiem potenciālajiem klientiem pie kuriem netikām noslogojuma dēļ, paldies klientiem pie kuriem bijām un uz veiksmīgu sadarbību ar klientiem, kuri vēl tikai būs. Plānojiet un rezervējiet laicīgi savus paredzamos darbus.

Svarīgi – apziniet savu teritoriju, kur plānoti zemes darbi, lai netiktu pārrauti kabeļi un cauruļvadi, kā arī rēķinaties, ka pirms darba uzsākšanas nepieciešams sagatavot visu darbības zonu, lai nebojātu tehniku un aprīkojumu līdz ar ko Jums nebūtu jārēķinās ar papildus izmaksām.

P. S. Tiem, kas zog tekstu no manām reklāmām, lūdzu palieciet profesionālāki.

Pilsēta, rajons: Kuldīga un raj.
Pilsēta/pagasts: Kuldīga
Cena: 125 €
Tālrunis: (+371)26-97-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
Vieta:Kuldīga un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.01.2021 21:21