Ražojam Latvijā Energoefektīvas moduļu mājas – ātri, ērti, kompakti.

Varat izvēlēties kādu no mūsu gatavajiem standartizētajiem projektiem, varat to papildināt vai izmainīt, vai arī nākt ar savām idejām, vēlmēm un mēs tās īstenosim kopā ar Jums. Jums atliek tikai iztēloties kāds būs Jūsu sapņu projekts un mūsu arhitekti ātri to vizualizēs. Tad mēs to uzbūvēsim un nogādāsim uz Jūsu vēlamo vietu.

KAS IR ENERGOEFEKTĪVAS MODUĻU MĀJAS?
Moduļu mājas tiek ražotas rūpnīcā un sastāv no moduļiem – atkārtojamām sekcijām. Moduļu mājas veidojas iepriekš rūpnīcā samontējot materiālus, saliekot tos kopā vienā elementā, kas var tikt kombinēts ar citu moduļu mājas elementu-modeli, veidojot vairākas moduļu mājas telpas un sarežģītākas konstrukcijas. Moduļa māja sastāv no grīdas, sienām, jumta, kas kopā ir savienoti un pabeigti jau rūpnīcā.
Moduļa māja tiek transportēta uz būvlaukumu ar kravas auto, kur izkraujot objektā nepieciešama celtniecības krāna palīdzība, un tiek veikti pēdējie montāžas darbi. Šādā veidā būvniecības process uz vietas tiek samazināts līdz minimumam. Tas savukārt samazina iespējamo laika apstākļu ietekmi, salīdzinot ar būvniecības procesu uz vietas. Moduļu mājas savienošana mēdz aizņemt laiku no pāris stundām līdz dažām dienām. Rezultāts ir augstas kvalitātes, hermetizētas un energoefektīvas moduļu mājas.
Moduļu mājas kombinēšanas variācijas ir bezgalīgas – saliekot vienu aiz otra vienā rindā, ar sāniem blakus u. t. t.
Mūsdienās moduļu mājas ir vienas no populārākajām mājām visā pasaulē, jo cilvēki sāk aizdomāties par ekoloģiju, praktiskumu, drošību un veselību.

Kādēļ mūsu moduļu mājas?
Zemas būvniecību izmaksas nesamazinot kvalitāti (pateicoties pieredzei un tehnoloģijai)
Ātra un viegla uzstādīšana
Stabilas un dzīvošanai drošas
Veidojamas dažādos stilos – arhitektūra piemērojama klienta vēlmēm
Energoefektīvas
Iespējami dažādi apdares un tehnoloģijas veidi
Ekoloģiskas un videi draudzīgas

Mūsu mājaslapā varat aplūkot standartizētus projektus. Iepazīties ar ražošanas tehnoloģiju, pamata bāzes komplektāciju, izmaksām un Jums noderīgu informāciju par moduļu mājām.

Ja vēlaties iepazīties ar ražošanas procesu un darba izpildes kvalitāti, piedāvājam apskatīt mūsu ražotni. Piesakieties konsultācijai, mēs labprāt gaidīsim Jūs ciemos. Ja ir jautājumi, droši zvaniet vai rakstiet. Būsim priecīgi uz tiem atbildēt.

Mājas konstrukcijas tehniskais aprakts ir pieejams mūsu mājaslapā, kas norādīta zemāk zem sludinājuma.

Atrašanās vieta: Rīga, Rumbula [Karte]
Platība: 99 m²
Cena: 44 550 €


Tālrunis: (+371)29-69-***
Tālrunis: (+371)29-48-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīga, Rumbula

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:22.08.2019 09:42