Piedāvājam modernu 80 m2 māju Portland.
Mājā ir plaša dzīvojamā istaba, kas savienota ar virtuvi, 2 guļamistabas, vannasistaba ar tualeti un katla telpa. Turklāt virtuves un viesistabas priekšā var piebūvēt verandu ar nojumi, kā arī nojumi automašīnas novietošanai. Mūsu mājām ir iespēja iebūvēt saunu-pirti, un baudīt pirts priekus neizejot no mājas, vai nu izmantot kā viesu māju ar iespēju tajā dzīvot arī ziemā.

Energoefektīvas moduļu mājas priekšrocības:
-Energoefektivitāte (A-B) klases energoefektivitātes sertifikāts. Salīdzinājumā ar citiem būvniecības veidiem, mūsu koka mājas apkures izmaksas ir līdz pat 60 % mazākas. Energoefektivitātes rādītājs apkurei nepārsniedz 40-60 kWh uz kvadrātmetru gadā, pateicoties būves konstrukcijai tiek iegūta siltumizolācija bez šuvēm un aukstuma tiltiem.
-Ekoloģija - koka māju būvniecībai un to siltināšanai tiek izmantoti videi draudzīgi materiāli.
-Ilgmūžība - kvalitatīvi uzbūvēta energoefektīva moduļu māja spēj kalpot vairāk par 100 gadiem.
-Izpildes laiks - būvniecību neietekmē laika apstākļi, jo būvniecība notiek slēgtā telpā. Ražošanas procesā tiek izmantotas tādas tehnoloģijas un pārbaudītas zināšanas, kas ļauj māju pabeigt divas vai pat trīs reizes ātrāk, salīdzinot ar citiem būvniecības veidiem.
-Vieglas konstrukcijas - pateicoties koka moduļa svaram, moduļu mājai nav nepieciešami smagi pamati, kas ļauj ietaupīt jūsu līdzekļus un laiku.
-Izmaksas - moduļu mājas būvniecības izmaksas ir daudz zemākas, salīdzinot ar citiem būvniecības veidiem, jo būvniecība notiek rūpnīcā.
-Ekonomija uz apdari - papildus sienu n griestu apdare nav nepieciešama.
-Siltumizolācija - mūsu mājām nebūs jāuztraucas par siltumizolācijas nosēšanos, jo konstrukcija ir veidota tā, lai to varētu pēc nepieciešamības papildināt.

Aicinām Jūs uz tikšanos, lai mēs varētu Jums izstāstīt smalkāk arī par citiem projektiem un iespējām iegūt sev īpašumā savu māju par vienistabas dzīvokļa cenu.

Предлагаем современное здание Portland площадью в 80 м2.
В доме просторная гостиная которая соединена с кухней, 2 спальни, ванная комната с туалетом и кательная комната. Кроме того, перед кухней и гостиной может построить веранду с навесом, а также навес для парковки автомобиля. В наших домах есть возможность встроить баню - сауну и наслаждаться баней не выходя из дома. Так же можно строить как гостевой дом с использованием его и зимой.

Преимущества энергоэффективных домов:
-Сертификат энергоэффективности (A-B). По сравнению с другими типами строительства, стоимость отопления деревянного дома на 60% ниже. Показатель энергоэффективности для отопления не превышает 40-60 кВтч на квадратный метр в год, благодаря конструкции, бесшовной теплоизоляции и отсутствию мостиков холода.
-Экология. Для строительства и изоляции деревянных домов используются только экологически чистые материалы.
-Долговечность. Хорошо построенный энергоэффективный модульный дом прослужит более 100 лет.
-Время изготовления. На срок строительства не влияет погода, потому что оно происходит в закрытом помещении.
-Производственный процесс - это проверенные технологии и опыт, который позволяет построить здание в два или даже три раза быстрее по сравнению с другими типами строительства.
Легкая конструкция. Благодаря малому весу деревянного модуля модульный дом не требует массивного фундамента, что экономит ваше время и деньги.
-Расходы. Стоимость строительства модульного дома намного ниже по сравнению с другими типами строительства, поскольку сборка происходит на фабрике.
-Экономичность отделки. Не требуется дополнительная отделка стен и потолков.
-Теплоизоляция. Конструкция дома предусматривает пополнение утеплителя при его просадке по мере необходимости.

Приглашаем Вас встретиться, чтобы мы могли рассказать подробнее и о других проектах и возможностях получить себе в собственность свой дом по цене однокомнатной квартиры.

Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Ķekavas pag. [Karte]
Platība: 80 m²
Cena: 32 000 €


Tālrunis: (+371)28-19-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons, Ķekavas pag.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:18.08.2019 13:07