Piedāvājam plašu, gaišu 3 guļamistabu māju Napa ar lielo viesistabu, virtuvi, tualeti, atsevišķu vannasistabu, siltummezglu, ar tik nepieciešamām skapju iebūves vietām - ar kopējo platību 135 m2. Ir iespēja piebūvēt lielo terasi un uzstādīt lieveni.

Sava māja tagad nav sapnis. Pilnveidojoties, karkasa moduļu māju piedāvājums kļuvis par vienu no labākām iespējām pieejamā mājokļa iegādei plašam iedzīvotāju slānim.

Pasūtīt privāto māju pēc mūsu projektiem, par cenām, kas darbojas līdz marta beigām Jūs varat tieši tagad zvaniet vai rakstiet, un mēs izskatīsim Jūsu vēlmes. Jums būs iespēja iepazīties ar projektiem, izvēlēties Jums piemērotāko māju, pēc nepieciešamības veikt izmaiņas projektā, redzēt dzīvē, ar savām acīm, kā notiek būvniecība.
Projekta priekšrocības:
- minimālais būvniecības laika posms
- ēkas moderna būvniecības tehnoloģija
- kvalitatīvi un ekoloģiski celtniecības materiāli
- projektu dažādība
- harmoniska dizaina iederība ainavā uz jebkura zemes gabala

Norādītajā mājas lapā varēsiet iepazīties arī ar citu māju projektiem, var iepazīties ar mājas pamatkomplektāciju un celtniecībā izmantotiem materiāliem.
Aicinām Jūs uz tikšanos, lai mēs varētu Jums izstāstīt smalkāk arī par citiem projektiem un iespējām iegūt sev īpašumā savu māju par vienistabas dzīvokļa cenu.

Предлагаем просторный, светлый дом Napa с 3 спальнями, большой гостинной, туелетом, отдельной ванной комнатой и теплоузлом, с таким необходимым пространством для встроенных шкафов - общей площадью 135 м2. Возможность достроить большую веранду и крыльцо.

Совершенствуясь, предложения преобрести каркасные модульные дома стало одним из лучших вариантов доступного жилья для широкого слоя населения.

Заказать постройку частного дома по нашим проектам, по ценам, которые действуют до конца марта, Вы можете прямо сейчас - звоните или пишите, и мы рассмотрим Ваши пожелания. У Вас будет возможность познакомиться с проектами, выбрать подходящий Вам дом, при необходимости внести изменения в проект, увидеть в жизни своими глазами как идет строительство. Преимущества проекта
- минимальный период строительства
- современная технология строительства домов
- качественные и экологичные строительные материалы
- разнообразие проектов
- гармоничный дизайн дома впишется в ландшафт любого участка

На указанном сайте вы можете ознакомится и с другими проектами домов, ознакомиться с основной комплектацией дома и в строительстве используемых материалах.
Приглашаем Вас встретиться, чтобы мы могли рассказать подробнее и о других проектах и возможностях получить себе в собственность свой дом по цене однокомнатной квартиры.

Atrašanās vieta: Rīgas rajons, Ķekavas pag. [Karte]
Platība: 135 m²
Cena: 54 000 €


Tālrunis: (+371)28-19-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Rīgas rajons, Ķekavas pag.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:22.08.2019 14:18