Mēs palīdzēsim celt Jūsu uzņēmuma kvalitates līmeni. Kā arī darbinieku komfortu darba vidē un sadarbības partneru atzinīgu attieksmi. Uzņēmuma telpu/ biroju/ ražotņu uzkopšana, ko nodrošināsim izcilā tīrībā un kārtībā.

-Ģenerālā biroja tīrīšana:
grīdas segumu uzkopšana, cieto grīdas segumu mazgāšana, priekšmetu attīrīšana/ dezinfekcija no putekļiem, padziļinātā skapju attīrīšana no putekļiem (augšpuse, priekšpuse, iekšpuse), logu/ palodžu mazgāšana, stikla starpsienu mazgāšana, durvju mazgāšana.

-Regulārā uzkopšana:
biroja virtuves tīrīšana, labierīcību dezinficēšana, keramisku virsmu uzkopšana, grīdas segumu, cieto virsmu uzkopšana max. mēneša ietveros pēc ģenerālās uzkopšanas, ieteicams 2-3 reizes mēnesī slēdzot līgumu uz gadu.

-Cieto grīdas segumu uzkopšana/ pulēšana:
cieto virsmu/ grīdu uzkopšana ar saudzīgiem līdzekļiem un profesionālu tehniku. Ilgstošam tīrības efektam un spīdumam.

-Logu/ stikla sienu/ vitrīnu mazgāšana un spodrināšana:
stikla virsmu kopšana ar saudzīgiem līdzekļiem un profesionālu tehniku, kas jebkurus logus padarīs mirdzoši tīrus, ar spīdumu un perfektu caurredzamību. Ilgstošam tīrības efektam.

-Dezinfekcija mājokļos/ birojos
SIA "Marmo-clean" piedāvā veikt dezinfekciju telpās, sākot ar virsmām un beidzot ar gaisu. Izmantojam plaša spektra līdzekli, kas efektīvi darbojas pret vairāk kā 500 dažādiem vīrusiem, baktērijām un sēnītēm.

Pirms pakalpojuma veikšanas tiek sagatavota visa nepieciešamā dokumentācija (drošības datu lapa, pieņemšanas-nodošanas akti, darbinieku kvalifikācijas sertifikāti).

Cena: 100 €
Tālrunis: (+371)28-44-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Adrese:LV-3001
Uzņēmums:Marmo-clean

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums: 27.11.2023 15:02