Renovēts īpašums blakus Kuldīgai.
Visas ēkas ar balto apdari, sagādāta visa santehnika un flīzes dzīvojamās ēkas 3 vannasistabām.

Piedāvājam Jums lielisku iespēju iegādāties skaistu īpašumu klusā vietā, kas atrodas uz Kuldīgas pilsētas robežas, kura teritorija, platības un izvietojums ir piemēroti arī viesu mājas izveidei.
Īpašums sastāv no 260 m2 divstāvīgas savrupmājas un 320 m2 viesu mājas un atpūtas kompleksa uz 1, 5 ha zemes gabala.

Ēku celtniecībā un apdarē ir izmantoti dabīgi un autentiski materiāli – koka konstrukcijas, dabīgais akmens (laukakmens), lineļļas – to lieliski papildina modernās tehnoloģijas – NIBE zemes siltumsūknis, saules enerģijas kolektori, attālināta siltuma regulācija.

Vēsturiska dzīvojamā ēka
Pirmajā stāvā paredzēta viesistaba ar kamīnzāli, virtuve, izolēta istaba, divi sanmezgli. Pilnībā atrestaurēts vēsturiskais griestu segums. Otrajā stāvā paredzēta gaiša lasītava, 3 guļasmistabas, sanmezgls ar Villeroy & Boch santehniku.
Ēkas dubultie koka logi pēc autentiska, vēsturiska dizaina izgatavoti no jauna. Logu eņģes tika izgatavotas un alvotas pie kalēja Brīvdabas muzejā. Ēka ir siltināta ar Eko vati.

Viesu māja
Viesu mājas kompleksā ietilpst pirts telpa, plaša kamīnzāle, kas pēc vēlēšanās var tikt papildināta ar baseinu, galerija, divas dzīvojamās istabas, virtuve, garāža divām automašīnām. Ēkai ir divi sanmezgli.

130 gadu vecas koka detaļas
Ne tik labi saglabājušās koka daļas ir nomainītas pret citām - 130 gadu vecām koka detaļām. Abu ēku koka konstrukcijas un apdare apstrādātas ar lineļļu.

Koka lubiņu jumts
Ēkām uzlikti ~800 m2 trīskārša bezzaru koka lubiņu jumta.

Siltumsūknis un termoregulācija
Īpašumā ir ierīkota zemes siltumsūkņa (NIBE) apkure un ūdens apsilde. Siltumsūknis ir saslēgts ar saules enerģijas kolektoriem, kas dod papildus enerģiju, kā rezultātā siltumsūkņa elektrības patēriņš samazinās 3-4 reizes. Ēku pirmajos stāvos ierīkotas apsildāmās grīdas, otrajā stāvā radiatori. Temperatūras regulācija notiek katrai telpai atsevišķi.

Āra apakšzemes pagrabs
Ir pilnībā atjaunots āra apakšzemes pagrabs, kas sniedz virkni priekšrocību – labi uzglabāts vīns, dzirkstoša bērzu sula vasaras tveicē, labi saglabājušies dārzeņi vislielākajā ziemas salā. Tā ir ērtība un pašpietiekamība, un ekonomiska saimniekošana.

Apkārtne
Visā īpašuma teritorijā ir ierīkota gruntsūdeņu drenāžas sistēma un ap ēkām lietus ūdeņu novadīšanas sistēma, kā arī bioloģiskās attīrīšanas kanalizācijas sistēma. Īpašuma teritorijā atrodas skaists dīķis, kurš pirms pāris gadiem ir paplašināts un pilnībā iztīrīts.

Teritorijas plānojums
Rekonstrukcijas projekta autors ir Latvijā zināms arhitekts A. Orniņš. Ir izstrādāts arī īpašuma apzaļumošanas plāns un tenisa korta projekts, kuru autore ir Latvijas ainavu arhitekte R. Ķirķe.

Pilsēta/pagasts: Kuldīga
Pilsēta, rajons: Kuldīga un raj.
Iela: Mederu [Karte]
Platība: 576 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 12
Zemes platība: 15000 m²
Ērtības: Centrālā apkure, Dārzs, Dīķis, Garāža, Karstais ūdens, Pirts
Cena: 196 000 €


Tālrunis: (+371)26-33-***
E-mail: Nosūtīt e-pastu
WWW: apskatīties
Vieta:Kuldīga un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:08.10.2019 19:59