Dzīvojamā māja Platonē Centra ielā 6, ar pieguļošo zemes gabalu 1, 3ha. Māja atrodas ļoti labā vietā, kas vienlaikus dod Lauku sajūtas, bet izvietota pagasta teritorijā, kur ir gan skola, bērnudārzs (400m attālumā), kā arī veikals (100m attālumā).
Ēka koka stāvbūves konstrukcijas, kam 2015 gadā veikta pārbūve pilnībā atjaunojot un siltinot fasādi, nomainot jumtu, kā arī māja tika pieslēgta pie Pagasta ūdensvada un kanalizācijas tīkla. Mājā veikta iekštelpu pārbūve un kosmētiskais remonts 2009 gadā. Pilnībā pārbūvētas iekšējās komunikācijas, saglabājot krāšņu apkuri, kas ir ļoti ekonomiska. Mājā uzstādīta signalizācijas sistēma.
Pie mājas izbūvēta palīgēka instrumentu glabāšanai tās vienā galā, kā arī malkas šķūnis otrā galā. Aiz mājas plašs ābeļdārzs, ar plūmēm, bumbieriem un ķiršu kokiem. Pieguļošā teritorija regulāri apkopta, tādejādi saglabājot skaistu pļavu aiz mājas.
Gar zemes gabala ielas daļu uzstādīts jauns koka žogs ar vārtiem. Pārējā teritorija nav iežogota, bet blakus dzīvo draudzīgi kaimiņi.

Pilsēta/pagasts: Platones pag.
Pilsēta, rajons: Jelgava un raj.
Ciems: Platone
Iela: Centra iela 6 [Karte]
Platība: 174 m²
Stāvu skaits: 2
Istabas: 5
Zemes platība: 1.30 ha.
Ērtības: Boileris, Dārzs, Karstais ūdens, Krāsns apkure, Kūts, Šķūnis
Kadastra numurs: 5470 003 0036
Cena: 63 500 €


Vieta:Jelgava un raj.

Unikālo apmeklējumu skaits: 1
Datums:24.11.2019 21:45